РІШЕННЯ
іменем України.
Справа номер 2-393/2007р.
03 серпня 2007 року Славутицький міський суд, Київської області, у складі: головуючого : Малишенко Т.О. при секретарі: Журавській Л.Ф. за участі сторін: позивачки ОСОБА_1, відповідача: ОСОБА_2
Розглянувши в попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - про розірвання шлюбу,
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу в зв.язку з тим, що сумісне життя з відповідачем не склалося в силу того, що він зловживає спиртними напоями, на цьому ґрунті виникають сварки і скандали, які привели до відчуженості. Фактично припинили ведення сумісного господарства на час розгляду справи у суді біля п'яти років, роз'їхались. Питання про виховання і утримання неповнолітніх дітей вирішили, вони залишаються жити з нею, а батько буде приймати участь у їх вихованні і утриманні в добровільному порядку. Майнового спору на час звернення до суду немає.
В попередньому судовому засіданні позивач свої вимоги підтримала в повному об'ємі. Просила розірвати шлюб з відповідачем, оскільки вони вже біля п'яти років не живуть разом, припинили сімейні стосунки і ведення сумісного господарства. Раніше в сім'ї постійно виникали сварки, які привели до відчуженості, відповідач зловживає спиртними напоями. Майнового спору немає. Питання про виховання і утримання неповнолітніх синів вирішено, вони залишаються жити з нею, а батько буде приймати участь у їх вихованні і утриманні в добровільному порядку. Просила шлюб розірвати, строк для примирення не надавати, так як сім'я розпалась остаточно.
Відповідач на попередньому судовому засіданні позовні вимоги визнав повністю. Пояснив, що вони з дружиною не живуть разом, припинили ведення сумісного господарства біля п'яти років. Дійсно є такий факт, що він вживає спиртні напої і не збирається міняти своє ставлення до них. Питання про виховання і утримання неповнолітніх синів вирішили, вони лишаються жити при матері, а він буде приймати участь у їх вихованні і утриманні. Майнового спору на час розгляду справи у суді немає.
Оскільки відповідач позовні вимоги визнав в повному об'ємі, то сторони просили розглянути справу по суті, тому при таких обставинах справи суд вирішив продовжити слухати справу по суті і виходячи з наведеного суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України, при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для цього законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
В судовому засіданні було встановлено, що сторони знаходяться у шлюбі з 13 серпня 1994 року. Від сумісного шлюбу мають двох неповнолітніх синів ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1, і ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Вислухавши сторони, дослідивши письмові матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з таких підстав.
Сторони припинили ведення шлюбних відносин, наполягають на розірванні шлюбу, причина в тому, що відповідач зловживає спиртними напоями, із-за цього виникають сварки, які привели до відчуженості. Сторони припинили спілкування, не ведуть сумісного господарства біля п'яти років. Майнового спору на час розгляду справи немає. Питання про виховання і утримання неповнолітніх синів вирішили, вони залишаються жити з матір'ю, а батько буде приймати участь у їх вихованні і утриманні в добровільному порядку.
При таких обставинах справи суд вважає недоцільним відкладати слухання справи і надавати сторонам строк для примирення.
Керуючись ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 130, 174, 209, 215, 218 ЦПК України, суд
вирішив:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 13 серпня 1994 року у Відділі реєстрації актів громадянського стану Славутицького міськвиконкому Київської області, Україна, актовий запис номер НОМЕР_1
Стягнути з ОСОБА_1, і ОСОБА_2, Державне Мито з кожного по 8 гривень 50 копійок при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу на підставі Декрету KM України " Про Державне Мито".
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через Славутицький міський суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.