14.07.2011
Справа № 3-3009/11
П О С Т А Н О В А
Іменем України
14 липня 2011 року м. Вінниця
Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Олійник О.М., розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ м. Вінниці УМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що народився та мешкає в АДРЕСА_1, громадянина України, працюючого у Вінницькій обласній психоневрологічній лікарні ім. ак. Ющенка,
за ст.130 ч.1 КУпАП,
в с т а н о в и в:
09.06.2011р о 23:55год. в смт. Стрижавка водій, ОСОБА_1 керував а/м «ВАЗ», д/н НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння. Огляд водія на стан алкогольного сп’яніння проводився за допомогою алкотестера «Драгер».
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав, щиро розкаявся, просив суворо не карати, надав суду характеристику з місця роботи, характеристику з місця проживання, акт обстеження матеріально-побутових умов.
Винуватість ОСОБА_1 доводиться протоколом про адміністративне правопорушення, результатом тесту №112.
Дослідивши матеріали справи, вислухавши порушника, суддя приходить до висновку, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 130 ч.1 КУпАП і повинен нести встановлену законом відповідальність.
При накладенні адміністративного стягнення суддя враховує характер вчиненого порушення, особу порушника та ступінь його вини, матеріальний стан, позитивні характеристики, щире розкаяння, що пом’якшує відповідальність.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 33, 283, 268, 284, 294 КУпАП, суд,-
п о с т а н о в и в :
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу, розміром 2550 (дві тисячі, п’ятсот п’ятдесят) грн. на користь держави.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Вінницької області через Ленінський районний суд м. Вінниці протягом десяти днів з дня її винесення або опротестована прокурором в той же строк.
Суддя:О. М. Олійник