Справа № 2-1460-07
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 липня 2007 року Уманський міськрайонний суд Черкаської області
в складі: головуючого-судді Михайленко В.Г. при секретарі Щербакової Л.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Умань справу за позовом Уманського ремонтно-експлуатаційне управління № 3 до ОСОБА_1про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги,
ВСТАНОВИВ:
Уманське РЕУ-3 звернулось до суду з позовом до відповідача про стягнення заборгованості по оплаті послуг за користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, посилаючись на те, що відповідач, проживаючи в квартирі АДРЕСА_1, з 2004 року по даний час не проводить оплату за житлово-комунальні послуги, в зв"язку з чим станом на 19 червня 2007 року має заборгованість перед позивачем в сумі 1112 грн. 08коп.
Представник позивача в судовому засіданні підтримав свої позовні вимоги, відповідач будучи двічі належним чином повідомлений, від нього не надійшло повідомлення про причини неявки, заперечень на позов не надав, а тому суд вважає, що є можливість ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів і представник позивача не заперечує проти такого вирішення справи.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з слідуючих підстав.
У відповідності до ст. ст. 64, 66-68 ЖК України, власники квартир і будинків та члени їх сім"ї зобов"язані своєчасно проводити оплату за користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями по затвердженим в установлениму порядку тарифам у відповідності до діючого законодавства.
В судовому засіданні встановлено, що відповідач має заборгованість перед позивачем в сумі 1112 грн. 08 коп.3а користування приміщенними житлових будинків і прибудинковими територіями.
На підставі вище викладеного та керуючись ст. ст. 79, 208, 209, 213, 215, 218, 221 ЦПК України, ст. ст. 64, 66-68 ЖК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов задоволити.
Стягнути з ОСОБА_1на користь Уманського ремонтно-експлуатаційне управління № 3 заборгованість, в сумі 1112 грн. 08 коп.
Стягнути з відповідача на користь держави судовий збір 51 грн.
Стягнути з відповідача інформаційне технічне забазпечення для розгляду цивільної справи на користь Уманського РЕУ-3 в сумі ЗО грн.
Заочне рішення може бути переглянуто за заявою відповідача протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. У разі неподання заяви про апеляційне оскарження рішення набирає законної сили. У разі подання заяви про апеляційне оскарження, але не подання апеляційної скарги рішення набирає законної сили після закінчення встановленого строку.