Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1873428131

справа № 361/1968/25

провадження 2-н/361/395/25

27.02.2025



Броварський міськрайонний суд Київської області

С У Д О В И Й Н А К А З

27 лютого 2025 року м. Бровари

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Гізатуліна Н.М., розглянувши заяву Комунального підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броваритепловодоенергія» про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, -

ВСТАНОВИЛА:

Заявник звернувся до суду із зазначеною заявою.

Суддя встановила, що форма і зміст заяви про видачу судового наказу відповідає вимогам ст. 163 ЦПК України, підстави для відмови у видачі судового наказу, передбачені ст. 165 ЦПК України – відсутні, у зв`язку з чим вимоги заяви про видачу судового наказу підлягають задоволенню.

Керуючись ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 526, 530 ЦК України, ст. ст. 160-163, 165, 167, 168 ЦПК України, –

НАКАЗУЮ:

Стягнути із ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків – НОМЕР_1 , місце реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Комунального підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броваритепловодоенергія», єдиний державний реєстр підприємств та організацій України – 13711949, юридична адреса: Київська обл., м. Бровари, вул. Грушевського Михайла, буд. 3-А заборгованість за отримані послуги:

- з постачання теплової енергії по о/р НОМЕР_2 з травня 2023 року до січня 2025 року в сумі 19 735,28 грн, кошти перерахувати на розрахунковий рахунок НОМЕР_3 в АТ «Ощадбанк»;

- з централізованого водопостачання та водовідведення по о/р НОМЕР_4 з липня 2024 року до січня 2025 року в сумі 1 020,03 грн, кошти перерахувати на розрахунковий рахунок НОМЕР_3 в АТ «Ощадбанк».

Стягнути із ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків – НОМЕР_1 , місце реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Комунального підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броваритепловодоенергія», єдиний державний реєстр підприємств та організацій України – 13711949, юридична адреса: 07400 Київська обл., м. Бровари, вул. Грушевського Михайла, буд. 3-А судовий збір у розмірі 302,80 грн, кошти перерахувати на розрахунковий рахунок НОМЕР_3 в АТ «Ощадбанк».

Суддя Н. М. Гізатуліна

Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Відповідно до ч. 1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.

Судовий наказ набрав законної сили «_____» _________________ 20____ року

Строк пред`явлення до виконання «_____» __________________20 ____ року

Судовий наказ видано «_____» __________________20 ____ року

Суддя Н. М. Гізатуліна










Відмітки про виконання судового наказу


Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи , підприємства, організації, в якому знаходиться судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернено судового наказу до відділу ДВС чи стягувачевіПідстави повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)Примітки




Інші відмітки

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація