Судове рішення #1874134
Справа № 3-326-2007

Справа № 3-326-2007

 

ПОСТАНОВА

Іменем України

 

20.02.2007 року

Суддя Богодухівського районного суду Кузіна Н.П.,  розглянувши матеріали,  що надійшли з другого Міжрайонного ВДАІ при ГУМВС України в Сумській області про притягнення до адміністративної ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження,  уродженця м.  Богодухів,  Харківської області,  українця,  громадянина України,  що проживає АДРЕСА_1,  м.  Богодухів,  Харківської області,  що не працює,  за  ст. 122 ч.1 КУпАП

 

ВСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1 звинувачується в тому,  що 27.01.2007 року о 9-45 год. в м.  Охтирка по пр. Кигичівський керуючи автомобілем,  здійснив обгін транспортного засобу на перехресті,  чим порушив п. 14.6 ПДР.

Вина ОСОБА_1 в скоєнні вказаного вище адміністративного правопорушення повністю підтверджується протоколом від 27.01.2007 року,  згідно якого зафіксовано факт порушення п. 14.6 ПДР,  що мало місце 27.01.2007 року.

На підставі приведеного вище в діях ОСОБА_1. вбачається склад адміністративного правопорушення передбаченого  ст.  122 ч.1 КУпАП та зважаючи на характер вчиненого правопорушення у відношенні ОСОБА_1. необхідно застосувати адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Керуючись  ст.  122 ч.1 КУпАП

 

ПОСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні порушення,  передбаченого  ст.  122 ч.1 КУпАП та призначити покарання у вигляді попередження.

 

постанова остаточна ї оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація