Судове рішення #18791163

      КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД       

01025, м.Київ, пров. Рильський, 8                                                            т. (044) 278-46-14

УХВАЛА

 27.10.2011                                                                                           № 36/245

 Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

 головуючого:                              Яковлева  М.Л.

 суддів:                                           

 розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Міжнародний центр інноваційних технологій"

 на рішення Господарського суду м.Києва від 22.08.2011

 у справі № 36/245  

 за позовом                               Товариства з обмеженою відповідальністю "Міжнародний центр інноваційних технологій"

 до                                                   Міністерства оборони України

 третя особа відповідача            

 третя особа позивача                      

 про                                                  визнання договору неукладеним

 

ВСТАНОВИВ:

 Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний центр інноваційних технологій», м. Бориспіль Київської області звернулося до господарського суду м. Києва з позовом до Міністерства оборони України, м. Київ про визнання договору оренди  № 2/2008/голов КЕУ від 28.10.2008 року неукладеним.

Рішенням від 22.08.2011 року господарський суд міста Києва в задоволенні позовних вимог відмовив повністю.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, позивач, товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародний центр інноваційних технологій», м. Бориспіль вдруге звернувся до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення та прийняти нове, яким позовні вимоги задовольнити.

Перевіривши матеріали справи, апеляційний господарський суд зазначає наступне.

Відповідно до положень ст. 91 ГПК України, сторони у справі, прокурор, треті особи, особи, які не брали участь у справі, якщо господарський суд вирішив питання про їх права та обов’язки, мають право подати апеляційну скаргу на рішення місцевого господарського суду, яке не набрало законної сили.

Як вбачається з матеріалів справи, ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 26.09.2011 року апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний центр інноваційних технологій», м. Бориспіль було повернуто на підставі п. 2 ст. 97 ГПК України.

Відповідно частини 4 ст. 97 ГПК України, після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2 і 3 частини першої статті 97, сторона у справі має право повторно подати апеляційну скаргу. Це право реалізується особами, що подають апеляційну скаргу на загальних підставах.

Пунктом 1 ст. 97 ГПК України регламентовано, що апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо апеляційна скарга підписана особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не зазначено.

Як вбачається  з апеляційної скарги, апеляційна скарга підписана представником ТОВ «МЦІТ» ОСОБА_1. До апеляційної скарги додана довіреність б/н від 02.10.2010 року, підписана директором позивача М.М. Шармай на представника ОСОБА_2 До того ж, колегія апеляційного суду звертає увагу скаржника, що дія довіреності закінчилася 02.10.2011 року, а апеляційна скарга до місцевого суду направлена 11.10.2011 року.

Відповідно до ч. 2 ст. 94 ГПК України, апеляційна скарга підписується особою, яка подає скаргу або її представником.

Таким чином, апеляційна скарга подана з порушенням вимог ст. 94 ГПК України та на підставі п. 1 ст. 97 ГПК України не приймається до розгляду та повертається.

Відповідно частини 4 ст. 97 ГПК України, після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2 і 3 частини першої статті 97, сторона у справі має право повторно подати апеляційну скаргу,

Керуючись ст.ст. 91, 94, п. 1 ст. 97 ГПК України, Київський апеляційний господарський суд:

 

УХВАЛИВ:

 1.          Апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний центр інноваційних технологій», м. Бориспіль на рішення господарського суду міста Києва від 22.08.2011 року  по справі   № 36/245 та додані до неї документи не приймати до розгляду та повернути скаржнику.

2.          Матеріали справи  № 36/245 повернути до господарського міста Києва.

          

          Головуючий суддя                                                            

          Судді

                    


31.10.11 (відправлено)

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація