УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2н-1518\11
"15" вересня 2011 р. року м. Сімферополь
Суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Воробйова С.О., розглянувши заяву ТОВ «Кримтеплопостачання» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_2 заборгованості у розмірі 2327,51 грн., -
В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кримтеплопостачання» звернулось до суду з заявою про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_2 заборгованості у розмірі 2327,51 грн.
Вивчивши матеріали заяви ТОВ «Кримтеплопостачання» про видачу судового наказу, суд приходить до висновку про необхідність відмови у її прийнятті, виходячи з наступного.
Частиною 6 ст.100 ЦПК України встановлено, що у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
Згідно повідомлення адресно-довідкового сектору ВГІРФО ГУ МВС України в АР Крим місце проживання боржника ОСОБА_2 у АР Крим не зареєстровано.
Керуючись ст.ст. 96, 100,101 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Відмовити ТОВ «Кримтеплопостачання» у прийнятті заяви про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_2 заборгованості у розмірі 2327,51 грн.
Повернути заявнику заяву про видачу судового наказу та додані до неї документи.
Роз’яснити заявнику, що відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя