Судове рішення #188167
РІШЕННЯ

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"12" жовтня 2006 р.

Справа № 3/298-3758

 

Господарський суд Тернопільської області

у складі   судді Турецького І.М.            

Розглянув справу

за позовом  Прокурора  Підволочиського району Тернопільської області  в інтересах держави    в особі     державної податкової інспекції у Підволочиському районі вул. Зелена, 1,Підволочиськ,Тернопільська область,47800     

 

до  Фізичної  особи-підприємця  ОСОБА_1 АДРЕСА_1

 

про  припинення підприємницької діяльності.

 

За участю представників сторін:

представника прокуратури    Шимків А.Р.

Позивача:     не явився                     

Відповідача:   не явився

 

Суть справи: Прокурор  Підволочиського району  Тернопільської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у  Підволочиському районі  (код ЄДРПОУ  23588608) , смт.  Підволочиськ вул. Зелена, 1 Тернопільської області     звернувся до господарського суду Тернопільської області з позовною заявою про припинення підприємницької діяльності суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи  ОСОБА_1  ( ід. НОМЕР_1 ), АДРЕСА_1. 

Відповідач  в судове засідання не явився ,  відзив на позов не подав , а тому справа розглядається  в порядку ст. 75 ГПК України  за наявними в ній матеріалами . 

В судовому засіданні   роз»яснено права , передбачені ст.ст. 20,22,81-1 ГПК України .

Розглянувши матеріали справи , заслухавши думку прокурора  , судом встановлено наступне :

        Суб'єкт підприємницької діяльності -фізична особа  ОСОБА_1    зареєстрований , як суб'єкт підприємницької діяльності без створення юридичної особи  Підволочиською    районною державною адміністрацією.

Як платник податків суб'єкт підприємницької діяльності -фізична особа    ОСОБА_1     перебуває на обліку в державній податковій інспекції з 20.10.2003 року.

У відповідності до ст.9 Закону України “Про систему оподаткування” фізичні особи-платники податків зобов'язані подавати до державних податкових та інших державних органів відповідно до законів, декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

         Як вбачається з матеріалів справи, суб'єкт підприємницької діяльності -фізична особа  ОСОБА_1    в порушення вимог чинного законодавства України останню податкову звітність до органів державної податкової служби не подавав  більше одного року .

               Згідно довідки від  05.07.2006 року  виданої Державною  податковою інспекцією Підволочиському районі Тернопільської області, ОСОБА_1    заборгованості перед бюджетами та цільовими фондами  не має.

         У відповідності до ст.46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону, є підставою для припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

З огляду на наведене, дослідивши усі матеріали справи, суд вважає позовні вимоги Прокурора  Підволочиського району  Тернопільської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у  Підволочиському районі   обґрунтованими та такими, що підлягають до задоволення.

Згідно із ст.49 ГПК України господарські витрати покладаються на відповідача.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 33,43,49,75,82,84,85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд 

ВИРІШИВ:

1.  Позов задовольнити.

2. Припинити підприємницьку діяльність суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної  особи   ОСОБА_1  ( ід. НОМЕР_1 ), АДРЕСА_1  

3. Стягнути з  ОСОБА_1  ( ід. НОМЕР_1 ), АДРЕСА_1

  -   в доход державного бюджету України 85 грн. державного мита;

      - на користь Державного підприємства “Судовий інформаційний центр”, м. Київ, пр. Перемоги, 44; р/р 26002014180001 у ВАТ „Банк Універсальний”, м. Львів, МФО 325707, код 30045370  витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118 грн.

Видати накази.

4.          Копію рішення направити державному реєстратору за місцем реєстрації фізичної особи-підприємця - Підволочиській   районній державній адміністрації для внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця після набрання рішенням законної сили.

5.          На рішення суду, яке не набрало законної сили, сторонами може бути подано апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня його прийняття (підписання) 13 жовтня 2006 року через місцевий господарський суд.

 

 

Суддя                                                                                          І.М. Турецький

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація