Судове рішення #1884065

                                                                                                                                                                                      №2-812/08

УХВАЛА

 

31  березня  2008      року  Печерський районний суд м. Києва  в складі:

головуючого   -   судді Кафідової О.В.,

при секретарі  -              Глібко Н.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовною  заявою  ОСОБА_1до  Закритого акціонерного товариства  „Позняки-Жил-Буд” про зобов”язання  виконати договір та  стягнення  неустойки       ,

 

ВСТАНОВИВ:

 

          Позивачка  12.03.2008  року , 31.03.2008    року  будучи  належним чином сповіщеною   на  адресу  зазначену  в  позовній  заяві   про день, час та  місце  слухання справи  , в судові засідання не з”являлась  , про причини своєї неявки  суд не сповістила  .

 

          Суд вважає , що позивачка  була  повідомленими  належним  чином за  зазначеною  в позовній  заяві  адресою , причини неявки в судове засідання суд не сповістила , і при таких обставинах , суд вважає причини неявки    позивача   в судове засідання неповажними.

 

          Крім  того ,  позивачка  не  з”являлась в  попередні  судові  засіданні 15.02.2008  року  та 29.02.2008 року , причини своєї  неявки  суд  не  сповіщала , не сповіщала  суд  про зміну  свого місця  проживання .

 

          Позивач  двічі  не з”явилась в судове засідання  , не просила суд заслухати справу у її відсутність і суд , не маючи можливості заслухати справу без  позивача та її представника  , вважає необхідним залишити  позовну  заяву  без розгляду  незалежно від причин    неявки   представника  позивача за викликом суду   в  судове засідання .

 

          На підставі викладеного , керуючись ст. ст. 169, 207 ЦПК України , суд ,-

 

УХВАЛИВ:

 

          позовну   заяву ОСОБА_1до  Закритого акціонерного товариства  „Позняки-Жил-Буд” про зобов”язання  виконати договір та  стягнення  неустойки       - залишити  без  розгляду .

 

          Заява про оскарження ухвали може бути подана через Печерський районний суд м. Києва протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

 

Копія апеляційної скарги надсилається особою, яка її подає до Апеляційного суду м. Києва.

 

Апеляційна скарга на ухвалу подається також через суд першої інстанції протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у  строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

 

 

          СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація