Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1890620281

   КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


У Х В А Л А

10 березня 2025 року           Справа № 320/52522/24

Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Войтовича І.І., розглянувши заяву представника відповідача про продовження процесуального строку для подання Службою безпеки України до суду відзиву на позов ОСОБА_1 до Служби безпеки України про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії,

в с т а н о в и в:

До Київського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 з позовом до Служби безпеки України, в якому просить суд:

1. Визнати протиправною бездіяльність Служби безпеки України щодо не проведення перерахунку розміру грошового забезпечення ОСОБА_1 з урахуванням розмірів посадового окладу та окладу за військовим званням, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01.01.2020 р., 01.01.2021 р., 01.01.2022 р. та 01.01.2023 р., на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками до Постанови № 704 та не оформлення і не надання до Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві оновлених довідок про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій із зазначенням відомостей про розміри посадового окладу, окладу за військове звання, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законами "Про державний бюджет" на перше січня відповідного року, а також процентної надбавки за вислугу років, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для проведення перерахунку основного розміру пенсії з 01.01.2020 р., 01.01.2021 р., 01.01.2022 р. та 01.01.2023 р.

2. Зобов`язати Службу безпеки України перерахувати розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 з урахуванням розмірів посадового окладу та окладу за військовим званням, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01.01.2020 р., 01.01.2021 р., 01.01.2022 р. та 01.01.2023 р., на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками до Постанови № 704 та оформити й надати до Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві оновлені довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій із зазначенням відомостей про розміри посадового окладу, окладу за військове звання, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законами "Про державний бюджет" на перше січня відповідного року, а також процентної надбавки за вислугу років, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для проведення перерахунку основного розміру пенсії з 01.02.2020 р., 01.02.2021 р., 01.02.2022 р. та 01.02.2023 р.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 22.11.2024 позовну заяву було залишено без руху у зв`язку з невідповідністю вимогам ч. 3 ст. 161 КАС України.

20.12.2024 через відділ діловодства суду від представника позивача надійшла заява про усунення недоліків позовної заяви.

Таким чином, недоліки позовної заяви позивачем усунуто.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 23.12.2024 відкрито провадження в адміністративній справі  та вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

7.01.2025 до суду від відповідача надійшла заява (подана через систему "Електронний суд") про продовження процесуального строку для подання Службою безпеки України до суду відзиву на позов.

16.01.2025 року до суду від відповідача надійшов відзив на позов (поданий через систему "Електронний суд").

Відповідно до ч. 2  статті 121 КАС України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Згідно з ч.3  ст.121 КАС України, якщо інше не встановлено законом, заява про поновлення процесуального строку розглядається судом, у якому належить вчинити процесуальну дію, стосовно якої пропущено строк, а заява про продовження процесуального строку, встановленого судом, - судом, який встановив строк, у письмовому провадженні.

Частиною 5 статті 121 КАС України визначено, що пропуск строку, встановленого законом або судом не звільняє відповідача від обов`язку вчинити відповідну процесуальну дію.

Враховуючи викладене, з метою повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи по суті, оскільки станом на дату розгляду клопотання, відзив був поданий відповідачем, суд дійшов висновку про поновлення відповідачу строку для надання відзиву на позов.

Керуючись статями 121, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, -

у х в а л и в:

Заяву представника відповідача про продовження процесуального строку для подання Службою безпеки України до суду відзиву на позов в адміністративній справі №320/52522/24- задовольнити частково.

Поновити Службі безпеки України пропущений строк для подання до суду відзиву на позов в адміністративній справі №320/52522/24.


Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та не може бути оскаржена окремо від рішення суду.


Суддя                                                                                           Войтович  І. І.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація