Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1900583582

Справа № 456/1037/25

Провадження № 2/456/900/2025


УХВАЛА

про відкладення розгляду справи


17 березня 2025 року                                                                місто Стрий


Стрийський міськрайонний суд Львівської області в складі:

головуючого судді Писарева О. Ю.,

при секретарі Стасів О. Я.

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Стрий справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя,

ВСТАНОВИВ :

Представник позивача ОСОБА_3 звернулась до суду з позовом, в якому просить в порядку поділу спільного майна подружжя визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , право власності на частину нежитлової будівлі з житловими приміщеннями за адресою: АДРЕСА_1 , загальною площею 511,8 кв.м, житловою – 68,2 кв.м; в порядку поділу спільного майна подружжя визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , право власності на частину земельної ділянки площею 0,0227 га, кадастровий номер 4611200000:06:036:0015, з цільовим призначенням для комерційних цілей (обслуговування нежитлової будівлі), що розташована за адресою: АДРЕСА_1 ; в порядку поділу спільного майна подружжя визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , право власності на частину гаража № НОМЕР_1 з оглядовою ямою, що розташований в гаражному кооперативі «Автомобіліст-1» за адресою: АДРЕСА_2 , загальною площею 21,0 кв.м; визнати житловий будинок, побудований на земельній ділянці з кадастровим номером 4625384600:01:002:0047 за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Миртюки, спільним майном подружжя ОСОБА_1 та ОСОБА_2 ; стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , грошову компенсацію частини вартості будівельних матеріалів та частини вартості будівельних робіт, затрачених на будівництво житлового будинку, побудованого на земельній ділянці з кадастровим номером 4625384600:01:002:0047 за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Миртюки; призначити у справі судову будівельно-технічну експертизу з метою визначення вартості частини будівельних матеріалів та вартості частини будівельних робіт, затрачених на будівництво житлового будинку, побудованого на земельній ділянці з кадастровим номером 4625384600:01:002:0047 за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Миртюки; стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , грошову компенсацію ринкової вартості автомобіля у розмірі 107655,00 грн. (сто сім тисяч шістсот п`ятдесят п`ять гривень 00 копійок); стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , судові витрати по справі.

Сторони в судове засідання не з`явилися.

16.03.2025 представник позивача подала до суду клопотання, в якому просить розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя відкласти, оскільки прибути в підготовче судове засідання 17.03.2025 не може у зв`язку з сімейними обставинами.

Відповідач про причини неявки в судове засідання не повідомила.

На підставі ст. 247 ЦПК України фіксування судового засідання технічними засобами не здійснювалося.

Оглянувши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

У відповідності до ч. 2 ст. 223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах та за підстав, встановлених ЦПК України.

З врахуванням вище наведеного та керуючись ст. 223 ЦПК України , суд

УХВАЛИВ :

Підготовче судове засідання в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя відкласти на 11 год. 00 хв. 10 квітня 2025 року.

Повідомити сторони про час та місце розгляду справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя                                                          О. Ю. Писарев



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація