РІШЕННЯ
Справа № 2-о-190/09
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 серпня 2009 року Калінінський районний суд м. Горлівки Донецької області у складі: головуючого - судді Прокопчук Г.М. Народних засідателів Родіної С.М., Кізюн Т.В. при секретарі Кольчик Ю.В.
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Горлівці цивільну справу за заявою Горлівської загальноосвітньої школи-інтерната №4 до Управління Пенсійного фонду України в Калінінському районі про визнання громадянина безвісно відсутнім, -
ВСТАНОВИВ
У травні 2009 року заявник звернувся до суду із зазначеною заявою, посилаючись на те, що в Горлівській загальноосвітній школі-інтернаті І-Ш ступенів №4 навчається і знаходиться на неповному державному утриманні ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1. Вихованням неповнолітньої до цього часу займалась мати ОСОБА_2, яка самоусунулась від виховання дитини. ОСОБА_3 проживає у школі-інтернаті, їй встановлюється соціальний статус, її батьком в свідоцтві про народженні вказано ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Шлюб між ними був розірваний, а з 2005 року ОСОБА_4 покинув місце проживання і зник в невідомому напрямку, з сім’єю не спілкується.
Представник заявника в судовому засіданні підтримав заявлені вимоги, посилаючись на підстави викладені в заяві.
Представник зацікавленої особи не заперечував щодо встановлення вказанного вище факту.
Свідки ОСОБА_5 та ОСОБА_6 в судовому засіданні підтвердили відсутність ОСОБА_4, який з 2005 року не спілкується з сім’єю.
Суд заслухавши представника заявника, представника зацікавленої особи, свідків, дослідивши надані ними докази, суд встановив наступні факти та відповідні правовідносини.
Згідно копії свідоцтва про народження батьками неповнолітньої ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 є ОСОБА_2 та ОСОБА_4.
Згідно довідки з Горлівської загальноосвітньої школи-інтерната І-Ш ступенів №4 ОСОБА_3 навчається та знаходиться на неповному державному забезпеченні. Згідно довідки БТІ житловий будинок, який належав ОСОБА_4 належить ОСОБА_7.
Згідно даних адресного бюро Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Харьківської областях відомостей про прописку-виписку ОСОБА_4 немає.
Відповідно до ст.43 ЦК: особа може бути визнана безвісно відсутньою, якщо в місці її постійного проживання більше 1року немає ніяких відомостей про неї.
Присутні в судовому засіданні народні засідателі не заперечували щодо встановлення вище факту.
З огляду на встановлені судом обставини, вимоги закону, заява підлягає задоволенню.
На підставі ст. 43 Цивільного Кодексу України, ст. 212-215 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Визнати ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4, уроженця Калінінської області, безвісно відсутнім.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Донецької області через Калінінський районний суд м. Горлівки шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
- Номер: 2-во/653/26/18
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-о-190/09
- Суд: Генічеський районний суд Херсонської області
- Суддя: Прокопчук Г.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.06.2018
- Дата етапу: 01.08.2018