Судове рішення #1916641

                                                                                     

 

                                                                                                                                            Справа № 2-о-142-2008

 

                                                                    Р І Ш Е Н Н Я

 

                                              І М Е Н Е М                        У К Р А Ї Н И

 

13 березня 2008 року Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі:

 головуючого - судді Р.В. Кузнецова,

 при секретарі - О.В. Оганянц,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Слов'янська справу за заявою ОСОБА_1, за участю зацікавленої особи: управління пенсійного фонду України у м. Слов'янську, про встановлення факту, який має юридичне значення,

 

                                                                   В С Т А Н О В И В :

 

               ОСОБА_1 звернулась з заявою до суду про встановлення факту приналежності їй свідоцтва про укладення шлюбу, обґрунтувавши свої вимоги тим, що вона 5.07.1972 року зареєструвала шлюб з ОСОБА_2. Шлюб був зареєстрований в ЗАГСі Новосибірської області за актовим записом № 2863. Робітниками реєстрації актів громадянського стану м. Новосибірська при видачі свідоцтва про укладення шлюбу була допущена помилка у прізвищі «ОСОБА_3», замість «ОСОБА_4». В її свідоцтві про народження вказане прізвище «ОСОБА_4», її мати та батько мають прізвище «ОСОБА_4». В її трудовій книжці від 20.02.1969 року дошлюбне прізвище записане правильно - «ОСОБА_4». 26 жовтня 2007 року вона досягла пенсійного віку та подала документи для нарахування пенсії за віком. Але в Слов'янському управлінні пенсійного фонду при звірці документів, було встановлено, що у свідоцтві про укладення шлюбу в її прізвищі мається вищевказана помилка. Тому вона і зхвернулась до суду, так як їй необхідно встановити приналежність правовстановлюючого документу - асвідоцтва про шлюб, в якому не співпадає її дошлюбне прізвище. Тому, просить суд, встановити факт приналежності їй свідоцтва про шлюб НОМЕР_1, зареєстрованого 5.07.1972 року, актовий запис № 2863, в якому її дошлюбне прізвище вказане «ОСОБА_3».               

                Заявниця в судовому засіданні заявлені вимоги підтримала, посилаючись на обставини вказані в позові та просила суд їх задовольнити.

               Представник зацікавленої особи, в судове засідання не з'явився, але направив в адресу суду листа в якому просив суд розглянути дану справу без участі представника пенсійного фонду України в м. Слов'янську, рішення просить постановити на розсуд суду. 

                Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення заявниці, суд вважає дану заяву підлеглою задоволенню за таких обставин.

                Так в судовому засіданні з достовірністю встановлено, що свідоцтво про укладення шлюбу зареєстрованого 5.07.1972 року між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 НОМЕР_1, актовий запис 2863 - належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Даний факт підтверджується матеріалами справи: копією трудовою книжкою заповненою 20 лютого 1969 року, з якої видно, що дошлюбне прізвище її власника «ОСОБА_4» (а.с. 8); копією свідоцтва про народження заявниці, де її дошлюбне прізвище вірно вказане як «ОСОБА_4» та у графі народилась вказана дата 26.10.1952 рік (а.с. 7); копією паспорта заявниці, де у графі дата народження також вказано 26.10.1952 року (а.с. 4) та самим свідоцтвом про реєстрацію шлюбу, де у графі дата народження вказана, як 26.10.1952 рік (а.с. 6).   

                 Факт, про встановлення якого просить заявниця ОСОБА_1, має для неї юридичне значення, так як дозоляє їй отримати пенсію.

                  Керуючись ст.ст. 131,213,215,221, 256, 257,259 ЦПК України, суд -

 

В И Р І Ш И В :

          Встановити факт, приналежності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, свідоцтво про укладення шлюбу, зареєстрованого 5.07.1972 року між ОСОБА_2 та ОСОБА_3, НОМЕР_1, актовий запис 2863, в якому її дошлюбне прізвище вказане «ОСОБА_3».

             На підставі ст. 221 ЦПК України, якщо рішення суду є незрозумілим для осіб, які брали участь у справі, а також державному виконавцю, який виконує рішення, вони мають право звернутися до суду с заявою про роз'яснення рішення суду протягом десяти днів, якщо воно не виконане або не закінчився строк, протягом якого рішення може бути пред'явлене до примусового виконання.  

 

 

                         Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

              Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Апеляційного суду Донецької області через Слов'янський міськрайонний суд Донецької області. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Донецької області, через Слов'янський міськрайонний суд Донецької області.

                        СУДДЯ - «ПІДПИС»

                        З оригіналом згідно.

                        Рішення набуло чинності 24.03.2008 року

 

                Суддя Слов'янського

міськрайонного  суду                                                                                                            Р.В. Кузнецов

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація