№ 2-99/2008р.
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25 березня 2008 року Золочівський районний суд Харківської області в складі : головуючого - судді Юревича В.В. при секретарі Лисенко О.П. розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Золочів цивільну справу за позовом відкритого акціонерного товариства “ Райффайзен Банк Аваль” до ОСОБА_1про стягнення суми заборгованості за кредитним договором, -
В С Т А Н О В И В :
Представник ВАТ “ Райффайзен Банк Аваль” звернувся до суду з позовом про стягнення суми заборгованості за кредитним договором з ОСОБА_1 Пояснила, що 20 грудня 2007 року між ними та ОСОБА_1. був укладений кредитний договір, згідно якого йому на 36 місяців були надані грошові кошти в сумі 14 000, 00 грн.. Згідно кредитного договору ОСОБА_1. зобов”язався погашати заборгованість щомісячними платежами у розмірі 1/36 від суми кредиту відповідно до графіку погашення, а також щомісяця сплачувати відсотки за користуванням кредитом у розмірі 27 % річних у строк до 15 числа кожного місяця, починаючи з місяця, наступного за місяцем надання кредиту, а також при кінцевому погашенні кредиту. Крім того, він у випадку порушення строків повернення кредиту та сплати відсотків за користування кредитними коштами, зобов”язався сплатити пеню в розмірі 0, 5 % від суми простроченого платежу, за кожний день прострочення, а також штраф у розмірі 20,00 грн. за кожний день прострочення,. Взятих на себе зобов”язань ОСОБА_1. не виконує, у зв”язку з чим, станом на 19.12.2007 року виникла заборгованість на загальну суму в розмірі 14 693, 66 грн.. Представник ВАТ “ Райффайзен Банк Аваль” просить суд стягнути з відповідача загальну суму заборгованості в розмірі 14693,66 грн. та судові витрати на користь ВАТ “ Райффайзен Банк Аваль”, а саме: 146,94 грн. судового збору, 30 грн. витрати за інформаційно-технічне забезпечення та за подачу оголошення в газету “ Урядовий кур”єр” суму в розмірі 252,00 грн. .
В судове засідання відповідач не з`явився, хоча про місце, день і час розгляду справи був повідомлений вчасно та належним чином через оголошення в газеті “Урядовий кур”єр”. Ніяких заяв суду не надавав.
Розглянувши матеріали справи та вислухавши пояснення представника позивача, суд вважає, що позовна заява підлягає задоволенню.
Згідно кредитного договору № 014/0592/82/81989 від 20.12.2006 року, укладеного представником ВАТ “ Райффайзен Банк Аваль” та ОСОБА_1., відповідач зобов”язався погашати заборгованість щомісячними платежами у розмірі 1/36 від суми кредиту відповідно до графіку погашення, а також щомісяця сплачувати відсотки за користуванням кредитом у розмірі 27 % річних у строк до 15 числа кожного місяця, починаючи з місяця, наступного за місяцем надання кредиту, а також при кінцевому погашенні кредиту. Відповідно до умов зазначеного кредитного договору, за порушення строків повернення кредиту та сплати відсотків за користування кредитними коштами, позичальник сплачує Банку пеню в розмірі 0, 5 % від суми простроченого платежу, за кожний день прострочення, а також штраф у розмірі 20,00 грн. за кожний день прострочення, у випадку невиконання зобов”язань за кредитним договором.
Згідно додатку № 8.3 від 22.10.2007 року ОСОБА_1. попереджений про необхідність погашення прострочення заборгованості за кредитним договором
В зв”язку з тим, як видно із довідки наданої Жовтневою сільською Радою Золочівського району, ОСОБА_1. з 21.02.2006 року проживав та був зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1, але 12.09.2007 року він вибув і знявся з реєстрації, в газету “Урядовий кур”єр” було дане оголошення про виклик відповідача до суду, але він не так і не з”явився до суду.
Судові витрати необхідно стягнути з відповідача згідно ст. ст. 79, 88 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 57 - 60, 79, 88, 212, 213, 214 , 224-226 ЦПК України, ст. ст. 15, 16, 1166 ЦК України, -
В И Р І Ш И В :
Позовні вимоги представника ВАТ “ Райффайзен Банк Аваль” - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь відкритого акціонерного товариства “ Райффайзен Банк Аваль” суму заборгованості за кредитним договором № 014/0592/82/81989 від 20.12.2006 року в розмірі 14 693, 66 грн., які необхідно перерахувати на р/р № 290921074 в Харківській обласній Дирекції “Райффайзен Банк Аваль”, МФО 350589, ЄДРПОУ 23321095, а також судові витрати: 146,94 грн. судового збору, 30 грн. витрати за сплату інформаційно - технічного забезпечення, 252 грн. за подачу оголошення в газету “ Урядовий кур”єр” , які необхідно перерахувати на р/р № 361937 в Харківській обласній Дирекції “ Райффайзен Банк Аваль”, ЄДРПОУ 23321095, МФО 350589.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку в апеляційний суд Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-и денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційного суду або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Головуючий:
- Номер: 6/486/4/2017
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-99/2008
- Суд: Южноукраїнський міський суд Миколаївської області
- Суддя: Юревич В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.02.2017
- Дата етапу: 23.03.2017