Судове рішення #191883
22ц-3012

 

22ц-3012

УХВАЛА

20 вересня 2006 року

Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Луганської області Коротенко Є.В., розглянувши справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1на рішення Краснолуцького міського суду Луганської області від 04.08.2006 року по цивільній справі з позовом ОСОБА_1до ДП "Донбасантрацит" в особі шахти "Княгининська відділення виконавчої дирекції Фонду ССНС у м.Красний Луч про стягнення матеріальної та моральної шкоди внаслідок ушкодження здоров'я,

встановив:

Рішенням Краснолуцького міського суду Луганської області від 04.08.2006 року по вказані справі було відмовлено у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1до ДП "Донбасантрацит" в особі шахти "Княгининська" і відділення виконавчої дирекції Фонду ССНС м.Красний Луч про стягнення матеріальної та моральної шкоди.

На вказане рішення суду ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, в якій просить рішеня Краснолуцького міського суду Луганської області від 04.08.2006 року скасувати та направити справу на новий розгляд до того ж суду іншим складом суду.

Перевіривши матеріали справи, прихожу до висновку, що апеляційна скарга ОСОБА_1підлягає залишенню без розгляду.

Відповідно до вимог ч.1 ст.294 ЦПК України, апеляційна скарга на рішення суду подасть протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Відповідно до вимог ст.69 ЦПК України, перебіг процесуального строку починається наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано йо початок.

Із матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 подав заяву про апеляційне оскаржен вказаного рішення суду 14.08.2006 року, а апеляційну скаргу подав 04.09.2006 року, тобт пропуском строку апеляційного оскарження.

Згідно з ч.З ст.294 ЦПК України апеляційна скарга, подана після закінчення строк встановлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, як подає, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

ОСОБА_1 не подав заяви про поновлення пропущенного строку на апеляційне оскаржен рішення Краснолуцького міського суду Луганської області від 04.08.2006 року і не зазначав т прохання в самій скарзі, тому його апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду, що позбавляє його права подати таку заяву.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.69, 294 ЦПК України,

ухвалив:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1на рішення Краснолуцького міськ суду Луганської області від 04.08.2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ДП "Донбасантрацит" в особі шахти "Княгининська" і відділення викона дирекції Фонду ССНС у м.Красний Луч про стягнення матеріальної та моральної шкоди внаслі ушкодження здоров'я залишити без розгляду.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, однак може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців з дня набрання законної сили безпосередньо до суду касаційної інстанції.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація