Судове рішення #191886
Справа № 22ц-2812

Справа № 22ц-2812                                      Головуючий у 1 -й інстанції В.С.Гук

Категорія 21                                                    Доповідач Л.Д. Дмитрієва

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

2006 року вересня 19 дня колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного Суду Луганської області в складі

головуючого   Л.Д.Дмитрієвої

суддів     Т.Д.Карайван,   Е.В.Коротенко при секретарі   Я.В.Стехіної

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луганську цивільну справу за апеляційною скаргою Об"єднання Комунальних Підприємств „Алчевське Житлово-Єксплуатаційне Об"еднання"

на рішення Алчевського міського суду від 19 липня 2006 року за позовом ОСОБА_1 до ОКП „АЖЄО" про захист прав споживача та відшкодування моральної шкоди,

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Алчевського міського суду від 19 липня 2006 року позов ОСОБА_1.задоволено частково.

Судом стягнуто з відповідача на користь ОСОБА_1. матеріальну шкоду 386 грн. 05 коп., моральну 1000грн., а також судові витрати.

В апеляційній скарзі відповідач просить скасувати рішення суду, постановити нове рішення, яким в задоволенні позовних вимог ОСОБА_1. відмовити, посилаючись на те,що рішення суду є необ"єктивним, не враховані надани відповідачем докази.

Судова колегія, заслухавши доповідь судді, перевіривши матеріали справи, обговоривши доводи апеляційної скарги, вважає, що її треба відхилити.

Відповідно до вимог ст.308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Не може бути скасоване правильне по суті і справедливе рішення суду з одних лише формальних міркувань.

З матеріалів справи вбачається, що встановлені судом обставини в повному обсязі відповідають матеріалам справи.

Виходячи із наданих сторонами доказів та правильного застосування норм матеріального права, суд першої інстанції правильно дійшов висновку про необхідність часткового задоволення заяви.

З наведеного судова колегія вважає, що рішення суду відповідає вимогам закону і підстав для його скасування немає, оскільки доводи апеляційної скарги не спростовують правильних висновків суду першої інстанції, зроблених в рішенні, яке оскаржується.

Керуючись ст.ст.303, 304, 307, 308, 313-315, 317, 319 ЦПК України, судова колегія

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу Об'єднання Комунальних Підприємств „Алчевське Житлове-Єксплуатаційне Об'єднання" відхилити.

 

Рішення Алчевського міського суду від 19 липня 2006 року залишити без змін.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, але може бути оскаржена в касаційної інстанції протягом двох місяців до Верховного Суду України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація