Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1942364267

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 548/1566/24 Номер провадження 11-кп/814/821/25Головуючий у 1-й інстанції ОСОБА_1 Доповідач ап. інст. ОСОБА_2




У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


31 березня 2025 року м. Полтава




Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Полтавського апеляційного суду у складі:

головуючого - ОСОБА_2 ,

суддів - ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,

із секретарем - ОСОБА_5 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження №12024170590000188 за апеляційною скаргою заступника керівника Полтавської обласної прокуратури ОСОБА_6 на вирок Хорольського районного суду Полтавської області від 06.09.2024,


встановила:

Цим вироком

ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця смт Шевченкове Куп?янського району Харківської області, українця, громадянина України, із середньою спеціальною освітою, одруженого, не працюючого, маючого на утриманні неповнолітню дитину 2019 року народження, раніше не судимого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого як внутрішньо переміщена особа за адресою: АДРЕСА_2 ,

визнано винуватим та засуджено за ст. 336 КК України на 3 роки позбавлення волі.

Згідно зі ст. 75 КК України звільнено від призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком 1 рік 6 місяців та покладено обов`язки на підставі ст. 76 КК України.

Вирішено питання щодо запобіжного заходу.

В апеляційній скарзі прокурор просить скасувати вирок суду у зв`язку з неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність, а саме застосування закону, який не підлягає застосуванню - 75 КК України та невідповідністю призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого, внаслідок м`якості, дослідити характеризуючі особу обвинуваченого матеріали та ухвалити новий вирок, яким призначити ОСОБА_7 покарання у виді 3 років позбавлення волі.

04.02.2025 на адресу Полтавського апеляційного суду обвинувачений ОСОБА_7 надіслав клопотання про призначення йому безоплатного захисника.

Заслухавши доповідача, вивчивши матеріали провадження, колегія суддів вважає за необхідне залучити захисника з органу, уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги для захисту прав обвинуваченого.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 49 КПК України суд зобов`язаний забезпечити участь захисника у кримінальному провадженні у випадку, якщо обвинувачений заявив клопотання про залучення захисника, але за відсутністю коштів чи з інших об`єктивних причин не може залучити його самостійно.

Враховуючи викладене вище, колегія суддів вважає за необхідне доручити Східному міжрегіональному центру з надання безоплатної правничої допомоги (Полтавська область) призначити обвинуваченому ОСОБА_7 адвоката для здійснення його захисту за призначенням та забезпечити його прибуття для участі у розгляді провадження в апеляційній інстанції.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 49, 405, 419 КПК України, колегія суддів апеляційного суду, -


У Х В А Л И Л А :

Доручити Східному міжрегіональному центру з надання безоплатної правничої допомоги (Полтавська область) призначити ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 адвоката для здійснення захисту у кримінальному провадженні за апеляційною скаргою заступника керівника Полтавської обласної прокуратури ОСОБА_6 на вирок Хорольського районного суду Полтавської області від 06.09.2024, та забезпечити його прибуття в судове засідання на 14 год. 30 хв. 02 квітня 2025 року.


СУДДІ:


Головуючий ОСОБА_2


Судді ОСОБА_3


ОСОБА_4


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація