Судове рішення #1949583
Справа № 2-265/2007 p

Справа № 2-265/2007 p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 червня 2007 р. Миколаївський районний суд Одеської області в складі: головуючого - судді Скрипченко В.О., за участю секретаря Новак Т.П., відповідача ОСОБА_1.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні в с.м.т. Миколаївка Миколаївського району Одеської області справу за позовомОСОБА_2до ОСОБА_1 Про стягнення аліментів,

ВСТАНОВИВ:

26 березня 2007 р. позивачка звернулася до суду з зазнаваним позовом, посилаючись на те, що від шлюбу з ним вона має доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., та сина ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н., які проживає разом з позивачкою та знаходяться на її утриманні. Відповідач не надає матеріальної допомоги, тому позивачка просить стягнути з нього аліменти на її користь на утримання дітей у розмірі 1/3 частки з усіх видів його заробітку (доходу), але не менш ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму доходів громадян щомісяця, починаючи стягувати з дня пред'явлення позову до суду і досягнення дітьми повноліття.

Відповідач позов визнав повністю, про що зробив письмову заяву.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо ухвалити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Судом встановлені такі факти і відповідні правовідносини.

у позивачки від відповідача маються діти: донька ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н. (а/з НОМЕР_1 від 05.11.1993 р. у Костопільському районному ВРАГС Рівненської області.), та ОСОБА_4ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н. (а/з НОМЕР_2від 25.05.2001 р. у Стрюківської СР Миколаївського району Одеської Області), які у теперішній час проживають разом з позивачкою (Довідка № 220 від 22.03.2007 р. з Стрюківської СР Миколаївського району Одеської області).

Відповідач проживає окремо від позивачки, матеріальної допомоги на утримання дітей не надає.

У відповідності з ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

У відповідності з ст. 181 ч.3, 183 СК України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі. Якщо стягуються аліменти на двох і більше дітей, суд визначає єдину частку від заробітку (доходу) матері, батька на їх утримання, яка буде стягуватися до досягнення найстаршою дитиною повноліття. Якщо після досягнення повноліття найстаршою дитиною ніхто з батьків не звернувся до суду з позовом про визначення розміру аліментів на інших дітей, аліменти стягуються за вирахуванням тієї рівної частки, що припадала на дитину, яка досягла повноліття.

У відповідності з ст. 182 ч. 2 СК мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути менш, ніж ЗО відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Таким чином, визнання відповідачем пред'явленого позову не суперечить закону, не порушує прав чи інтересів інших осіб.

Керуючись статтями 180, 181 ч.3, 182 ч. 2, 183 СК України, статтями 79, 81, 88, 130, 174 ЦПК України,

ВИРІШИВ

ПозовОСОБА_2задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_1 на користьОСОБА_2аліменти у розмірі 1/3 частки з усіх видів його заробітку (доходу), але не менш ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму доходів громадян щомісяця на утримання доньки ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., та сина ОСОБА_4ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н., починаючи стягувати з 06.04.2007 р. і до досягнення ними повноліття.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судові витрати - 51 грн. -судового збору та 7, 5 грн. - витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація