Судове рішення #19518283

                                                                                                      Справа № 3-1865/2011р.

ПОСТАНОВА

26 травня 2011 року                                                                                      місто  Маріуполь

Суддя Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області Пономаренко Г.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Жовтневого РВ ММУ УМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця міста Маріуполя Донецької області, громадянина України,  не працюючого, що проживає за адресою: АДРЕСА_1,

за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.51 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ДО №857902 від 26.04.2011 року вбачається, що ОСОБА_2 17.04.2011 року о 17:30 годині, знаходячись в приміщенні магазину «Велика Кишеня»за адресою: місто Маріуполь, вулиця Енгельса, будинок №28, скоїв крадіжку товару –пляшку горілки «Біленька»вартістю 9 гривень 67 копійок, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.51 КУпАП.

Факт вчинення правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ДО №857902 від 26.04.2011 року, іншими матеріалами доданими до протоколу.

ОСОБА_2 у судове засідання не з’явився, причини неявки суду не повідомив, про день та час розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку.

З урахуванням наведеного суд приходить до висновку, що подія адміністративного правопорушення мала місце, вина ОСОБА_2 доведена, в його діях маються наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст.51 КУпАП, оскільки він скоїв дрібне розкрадання чужого майна.

На підставі викладеного, враховуючи характер вчиненого правопорушення, дані про особу, що вчинила адміністративне правопорушення, ступінь її вини, конкретні обставини справи, керуючись ст.ст. 24, 33, 51, 252, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності за ст.51 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 170 гривень.

Апеляційну скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано потерпілим, або особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Донецької області через Жовтневий районний суд міста Маріуполя.

Постанову про адміністративне стягнення може бути скасовано або змінено за протестом прокурора.

Постанова  набирає  законної сили після закінчення строку її оскарження (опротестування).




Суддя




                                                     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація