Судове рішення #1952152

                                                                                  

Справа №  2-1207/08

   Р  і  ш  е  н  н  я

             Іменем України

03 квітня 2008 року                                                            

      Н о в о з а в о д с ь к и й    р а й о н н и й    с у д    м і с т а    Ч е р н і г о в а

в складі:   головуючого -  судді         Артюх К.В.

                   при секретарі                       Крохмальної Л.В.

З участю позивача ОСОБА_1,, відповідача ОСОБА_2.

 

розглянувши в попередньому судовому засіданні в залі суду в місті Чернігові цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів, -      

           

Встановив:

 

ОСОБА_1. звернулась з позовом про стягнення аліментів з ОСОБА_2.  на її користь на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі ј  частини усіх видів заробітку щомісячно до досягнення дитиною повноліття. Стягнення розпочати з дня звернення до суду та допустити негайному виконанню. Свої вимоги мотивує тим, що з відповідачем зареєстрували шлюб 28.02.1998 року, актовий запис № 292. Від шлюбу мають спільну неповнолітню дитину - сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, протягом довгого часу відповідач з сім'єю не мешкає, добровільно матеріальної допомоги на утримання дитини не надає..

Позивачка в попередньому судовому засіданні позовні вимоги підтримала, просила стягнути з відповідача на її користь на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 аліменти в розмірі ј частини від всіх видів заробітку щомісячно.

Відповідач в попередньому судовому засіданні позовні вимоги визнав у повному обсязі.

Вислухавши позивачку, відповідача, дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 28.02.1998 (а.с.4), від шлюбу, згідно наданої копії свідоцтва про народження мають спільну дитину - сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1

Згідно ст. 180 Сімейного Кодексу України батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття і відповідач, як батько повинен утримувати неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, але добровільно матеріальної допомоги на утримання дитини  не надає.

Згідно ст.182 Сімейного Кодексу України судом враховується стан здоров'я та матеріальне становище дитини,  стан здоров'я  та матеріальне становище платника аліментів, відсутність у нього інших аліментних зобов'язань, те, що відповідачем визнані позовні вимоги в повному об'ємі. Отже суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню.

Суд визнає необхідним застосувати п.1 ч.1 ст. 367 ЦПК України і негайно виконати рішення суду у межах суми платежу за один місяць.

 Керуючись ст. ст. 10,11, 60, 88, 130, 174, 209, 213-215, 218, 367  ЦПК України, ст.ст. 180, 182, 183 Сімейного Кодексу України, суд, -

 

                 Вирішив :

 

Позов ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця м. Чернігів,  на користь ОСОБА_1аліменти на утримання неповнолітньої дитини  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1в розмірі ј  частини всіх видів заробітку (доходу) щомісячно, але не менше  ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 06 березня 2008 року і до повноліття дитини.

           Стягнути з ОСОБА_2судовий збір на користь держави в сумі 51 грн. 00 коп.

           Стягнути з ОСОБА_2на користь ГУДК у Чернігівській області - 30 грн. 00 коп. витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ.

Рішення  в частині  стягнення аліментів підлягає негайному виконанню, у межах платежу за один місяць.

           Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Чернігівської області через Новозаводський районний суд міста Чернігова, шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення, протягом десяти днів з дня проголошення рішення та подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів, після подання заяви про апеляційне оскарження рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.  

 

 

Суддя Новозаводського

районного суду міста Чернігова                                                                 К.В. Артюх

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація