Судове рішення #1953527
Справа № 2-343-2007р

Справа   2-343-2007р.

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

14 червня 2007 року                                                                                       м.  Городище

Городищенський районний суд Черкаської області у складі: судді Синиці Л.П.,  при секретарі Хіжняк В. Л.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовомОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  -

 

ВСТАНОВИВ:

 

30 травня 2007 року ОСОБА_1звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Обґрунтовуючи свої позовні вимоги позивач посилається на те,  що 28 травня 1999 року вона з відповідачем вступила у шлюб. Однією сім'єю прожили майже 5 років. Від шлюбу спільних дітей немає. Одруження виявилося невдалим,  тому просить суд припинити даний шлюб. Примирення і збереження сім'ї не можливе по тій причині,  що між сторонами постійно виникають непорозуміння з будь-якого питання. Спільне проживання припинили близько трьох років тому. На даний час позивач проживає з іншим чоловіком і має намір офіційно оформи ги їх стосунки,  а тому шлюб між ними існує лише юридично. Майновий спір між сторонами відсутній.

У судовому засіданні позивач позов підтримала в повному обсязі,  просить його задоволити. Відповідач не заперечує проти розірвання шлюбу,  пояснивши,  що дійсно,  сім'я розпалася майже три роки тому і з того часу подружжя проживає окремо,  дружина має нову сім'ю і це її право на реєстрацію шлюбу з іншим чоловіком.

 

Суд,  заслухавши пояснення сторін та вивчивши матеріали справи,  вважає,  що позов є обгрунтованим та підлягає до задоволення з наступних підстав.

Відповідно до ч. 4  ст.  130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку,  встановленому  ст.  174 цього ж кодексу. Згідно з ч. 4  ст.  174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову,  суд,  за наявності для того законних підстав,  ухвалює рішення про задоволення позову.

Згідно до  ст.  110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя,  і вразі неможливості примирення сторін відповідно до  ст.   ст.  111,  112 СК України - розривається.

Як вбачається подальше збереження сім'ї ОСОБА_1неможливе,  миритися сторони не бажають. Шлюб фактично розпався. Так,  як позивач проживає у співжитті з іншим чоловіком і ніхто з подружжя не ставить питання про примирення,  а суд не вбачає для цього підстав,  адже проживання як подружжя суперечить їх інтересам.

Позов підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу.

На підставі викладеного,  керуючись  ст.  ст.  104,  105,  110-112 Сімейного Кодексу України,   ст.  ст.  5,  6,  10,  15,  30,  60,  ч. 4  ст.  130,  174,  212,  213,  215,  294 Цивільно - процесуального Кодексу України,  суд,  -

ВИРІШИВ :

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2зареєстрований 28 травня 1999 року відділом реєстрації актів громадянського стану Городищенського районного управління юстиції Черкаської області,  актовий записНОМЕР_1

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути на користь держави мито зОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 25 (двадцять п'ять) грн. 50 коп.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення,  заяви про апеляиійне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги,  з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4  ст.  295 ЦПК України.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про його оскарження чи розгляд справи в апеляційному порядку в разі залишення його без змін.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація