Справа № 1-15
2008 р.
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
“ 31 “ січня 2008 року Гайворонський районний суд Кіровоградської області у складі:
головуючого - судді Поліщук В.В.,
при секретарі Зеленко О.І.,
з участю прокурора Медвідь В.А.,
захисника - адвоката ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Гайвороні справу про обвинувачення:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Кіровограда, українця, громадянина України, освіта середня, одружений, не працює, проживає АДРЕСА_1, не судимий
у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч. 2 КК України,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 вчинив таємне викрадення чужого майна - крадіжку, за попередньою змовою в групі осіб.
Злочин скоєно за слідуючих обставин.
14 серпня 2004 року о 03 годині в м. Гайвороні по вул. Куйбишева біля привокзальної площі ОСОБА_2 за попередньою змовою в групі осіб з ОСОБА_3(який засуджений 17 листопада 2004 року за вказаний злочин) викрав з даху магазину “Автозапчастини”, який належить ПСП “Агросвіт”, покрівельне покриття виготовлене з алюмінію розміром 1,5 м. х 10 м. на суму 1845 гривень.
Допитаний у судовому засіданні ОСОБА_2 визнав себе винним і пояснив, що 14 серпня 2004 року проходив повз магазин “Автозапчастин” побачив у дворі лист алюмінію, який вирішив викрасти. Прийшовши по місцю свого проживання, розповів про це ОСОБА_3, який проживав з ним на квартирі. Взяли з ОСОБА_3велосипед і близько 3 години прийшли до магазину “Автозапчастини”. Через ворота, які не були закриті пройшли у двір. У дворі взяли лист алюмінію погрузили вдвох на велосипед і повезли додому. Неподалік від місця проживання їх затримали працівники міліції і вилучили лист алюмінію.
Згідно ч. 3 ст. 299 КПК України суд в оцінку інших доказів не вникав, оскільки ніхто з учасників процесу їх не оспорював.
Враховуючи викладене суд вважає, що дії підсудного слід кваліфікувати за ч. 2 ст. 185 КК України, як крадіжку вчинену за попередньою змовою групою осіб.
ОСОБА_2 скоїв злочин середньої тяжкості.
Злочин вчинив вперше. Характеризується позитивно.
Розкаявся в скоєному, відшкодував збитки, що суд визнає за обставини, що пом”якшують покарання.
Обставин, що обтяжують покарання не встановлено.
Суд вважає за можливе застосувати до ОСОБА_2 ст. 69 КК України і призначити покарання більш м”яке, яке не зазначене у санкції ч. 2 ст. 185 КК України - штраф. З врахуванням його особи - він характеризується позитивно, вперше притягується до кримінальної відповідальності, розкаявся в скоєному, збитки відшкодовані, сприяв розкриттю злочину. З часу скоєння злочину пройшло 3 роки і за цей час підсудний зарекомендував себе з позитивної сторони. Суд вважає, що вказані обставини в їх сукупності істотно знижують ступінь суспільної небезпеки скоєного злочину.
Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України,-
З А С У Д И В :
ОСОБА_2 визнати винним за ч. 2 ст. 185 КК України із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України призначити штраф - 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 гривень).
Міру запобіжного заходу ОСОБА_2 утримання під вартою відмінити. Випустити з під вартою в залі суду.
На вирок суду може бути подана апеляція до Апеляційного суду Кіровоградської області протягом 15 діб з моменту його проголошення через Гайворонський районний суд.
Суддя В.В. Поліщук
- Номер: 11-кс/775/4/2016
- Опис:
- Тип справи: клопотання, скаргу, заяву
- Номер справи: 1-15/2008
- Суд: Апеляційний суд Донецької області (м. Бахмут)
- Суддя: Поліщук В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.01.2016
- Дата етапу: 11.01.2016
- Номер: 1-в/632/76/18
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-15/2008
- Суд: Первомайський міськрайонний суд Харківської області
- Суддя: Поліщук В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.02.2018
- Дата етапу: 27.02.2018
- Номер: 6/464/193/21
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 1-15/2008
- Суд: Сихівський районний суд м. Львова
- Суддя: Поліщук В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.09.2021
- Дата етапу: 08.09.2021