Судове рішення #1989322358

 



Справа № 2-9414/11                                                                  

Р І Ш Е Н Н Я

(заочне, в порядку гл. 8 розділу ІІІ ЦПК України)

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

07 грудня 2011 року                                                                     Жовтневий районний суд

                                                                                                       м. Дніпропетровська

У складі:          

Головуючого           –судді Мазниці А.А.

          При секретарі           –Ткаченко В.І.


Розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -


В С Т А Н О В И В :


Позивачка у вересні 2011 р. звернулася до суду з вищезазначеним позовом. В обґрунтування своїх вимог посилалася на те, що з 20.09.2003 р. перебуває з відповідачем у шлюбі, який було зареєстровано Відділом РАГС Жовтневого РУЮ м. Дніпропетровська за актовим записом № 916. Від шлюбу сторони мають одну спільну малолітню дитину –дочку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Спільне життя з відповідачем не склалося, почуття любові між сторонами втрачене, сімейно-шлюбні стосунки припинені з вересня 2008 р., примирення між сторонами не є можливим, у зв`язку з чим позивачка просила суд шлюб –розірвати.

Позивачка надала суду заяву, в якій позов підтримала та просила розглянути справу за її відсутності (а.с. 14).

Відповідач до суду не з`явився, про день та час розгляду справи повідомлявся за зареєстрованим місцем проживання (а.с. 13), що згідно ст. ст. 197, 224 ЦПК України є підставою для вирішення справи без його участі у заочному порядку.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає позовні вимоги такими, що підлягають задоволенню, з наступних підстав.

Судом встановлено, що позивачка та відповідач з 20 вересня 2003 р. перебувають у шлюбі, який було зареєстровано Відділом РАГС Жовтневого РУЮ м. Дніпропетровська за актовим записом № 916 (а.с. 6), від якого мають одну спільну малолітню дитину –дочку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 6).

Спільне життя у сторін не склалося, почуття любові між ними втрачене, сімейно-шлюбні стосунки припинені з вересня 2008 р., примирення між ними не є можливим.  

Вирішуючи позовні вимоги, суд приходить до наступного. Ч. 2  статті 112 СК України передбачено, що суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, або інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

           Як встановлено судом, сторони фактичні сімейно-шлюбні відносини припинили, наміру поновити їх не мають, проживають окремо. За викладених обставин суд приходить до висновку про те, що шлюб розпався остаточно і не може бути поновлений, а його подальше формальне існування суперечило б правам та інтересам сторін, в тому числі праву на вступ до іншого шлюбу.

          З урахуванням викладеного суд вважає за необхідне позов –задовольнити.


            На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 110, ст. 112 СК України, ст. ст. 10, 11, 60, 88, 212 –215, 224-226  ЦПК України, -

В И Р І Ш И В:


Позов –задовольнити у повному обсязі.

Шлюб, укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , що мають одну малолітню дитину - дочку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований 20.09.2003 р. Відділом РАГС Жовтневого РУЮ м. Дніпропетровська за актовим записом № 916, –вважати розірваним.

          Після розірвання шлюбу прізвище чоловіка – ОСОБА_4 , прізвище дружини – ОСОБА_4 .


Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги , якщо таку скаргу не буде подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає чинності після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, що брали участь у справі, втім не були присутні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.


           Суддя                                                                                                         А.А. Мазниця


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація