ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"19" жовтня 2006 р. |
Справа № 13/85/06 |
Господарський суд Миколаївської області
головуючий суддя Коваль Ю.М.,
при секретарі В'яземському М.А.,
з участю представників сторін:
від позивача - Селенко Т.П., дов. №10997/9/10-000 від 03.10.2006 р.;
від відповідача -не з'явився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом державної податкової інспекції у Заводському районі м. Миколаєва (надалі ДПІ у Заводському районі), 54029, м. Миколаїв, вул.. Г. Петрової, 2-А,
до суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1, АДРЕСА_1,
про припинення підприємницької діяльності відповідача, -
ВСТАНОВИВ:
ДПІ у Заводському районі м. Миколаєва пред'явлено позов до суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності останнього.
Враховуючи, що відповідач у судове засідання не з'явився, про причини неявки не повідомив, а також те, що у суду відсутні відомості про отримання відповідачем ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі від 08.10.2006 р., суд вважає за необхідне перенести розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 128, 150 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд, -
У Х В А Л И В:
1. Відкласти розгляд справи на 07.11.2006 р. о 15:00.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Миколаїв, Будинок Рад, вул. Адміральська, 22, зал засідань №912.
Суддя |
Ю.М. Коваль |