Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1997494503

 


Виноградівський районний суд Закарпатської області

______________________________________________________________________

Справа № 299/1646/25

У Х В А Л А


29.04.2025 м.Виноградів

Виноградівський районий суд Закарпатської області в складі:

головуючого судді Надопта А.А.,

секретар судового засідання Стрижак О.М.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м.Виноградів цивільну справу  за позовом ОСОБА_1 до Виноградівської міської ради про визнання права власності в поряду спадкування, -

В С Т А Н О В И В:


Позивач звернулася із вказаними позовними вимогами до суду.

Позивач ОСОБА_1 в підготовче судове засідання не з`явилася, однак її представник ОСОБА_2 подала до суду письмову заяву про підтримання вимог позову та про призначення справи до судового розгляду.

Відповідач-представник Виноградівської міської ради, будучи належним чином повідомленим про день, час і місце підготовчого судового засідання, в судове засідання не з`явився, однак подав подав до суду заяви про розгляд справи за його відсутності.

У ході підготовчого провадження та під час проведення підготовчого засідання у даній справі проведено підготовчі дії, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України. При цьому, підстав для залишення заяви без розгляду, закриття провадження у справі чи ухвалення рішення у підготовчому засіданні не встановлено.

Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Завдання підготовчого провадження виконані, суд вважає, що наявні підстави для призначення справи до судового розгляду по суті в порядку загального провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.149, 150, 153, 200 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В:


Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Виноградівської міської ради про визнання права власності в поряду спадкування.


Справу призначити до судового розгляду по суті. Дата призначення до судового розгляду 26.05.2025 о 08:00 год.

В судове засідання викликати сторони по справі.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.


Суддя А. А. Надопта





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація