ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
16.10.2006 Справа № 11/250-06
Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів :
головуючого судді Пруднікова В.В. (доповідач)
суддів: Герасименко І.М., Ясир Л.О.
розглянувши апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю"Гірничо транспортна компанія” м.Кривий Ріг на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 25.07.06р. у справі № 11/250-06
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю"Гірничо транспортна компанія” м.Кривий Ріг
до товариства з обмеженою відповідальністю"Родон” м.Кривий Ріг
про стягнення 62535 грн. 78 коп.
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга підлягає поверненню заявникові, оскільки відповідно до статті 93 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга подається, протягом 10 днів з дня прийняття рішення місцевим господарським судом, а у разі якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення - з дня підписання рішення.
Відновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги можливе протягом трьох місяців з дня прийняття рішення місцевим господарським судом.
Оскаржуване рішення оформлено та підписано –09.08.06р., строк подачі апеляційної скарги закінчився відповідно –21.08.06р.(понеділок).
Апеляційну скаргу подано –08.09.06р., тобто з пропуском встановленого строку.
Згідно зі статтею 53 Господарського процесуального кодексу України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк.
У апеляційній скарзі заявник посилається на отримання рішення суду лише 04.09.06р., але будь-які докази підтверджуючі ці обставини суду не надано.
У зв’язку з викладеними обставинами, колегія суддів підстав для відновлення строку на подачу апеляційної скарги не знаходить.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст.53,86,93 Господарського процесуального кодексу України, суд –
УХВАЛИВ:
Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю"Гірничотранспортна компанія” м.Кривий Ріг у відновлені процесуального строку на подання апеляційної скарги.
Апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю"Гірничотранспортна компанія” м.Кривий Ріг з додатком на 8 аркушах, у тому числі платіжне доручення № 2328 від 08.09.06р. повернути скаржнику без розгляду.
Повернути товариству з обмеженою відповідальністю"Гірничотранспортна компанія” м.Кривий Ріг з державного бюджету державне мито у розмірі 313 грн. 00 коп. сплачене платіжним дорученням № 2328 від 08.09.06р.
Головуючий суддя | В.В.Прудніков |
Суддя
| І.М.Герасименко |
Суддя
| Л.О.Ясир |
|