Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #2005943493

Справа № 308/1594/21

1-кп/308/31/25


У Х В А Л А


09 квітня 2025 року м. Ужгород


Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області у складі:

головуючої судді - ОСОБА_1 , за участю:

секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,

розглянувши заяву захисника обвинуваченого про проведення наступного судового засідання у режимі відеоконференції у кримінальному провадженні № 42020070000000460, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 13 жовтня 2020 року, за обвинуваченням:

ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Веряця Виноградівського району, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , українця, громадянина України, раніше не судимого, з вищою освітою, одруженого, на утриманні якого перебуває одна малолітня дитина, працюючого на посаді заступника завідувача відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів - завідувача сектору криміналістичного дослідження транспортних і реєстраційних документів, що їх супроводжують Закарпатського НДЕКЦ МВС України,

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України,-


ВСТАНОВИВ:

У провадженні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області перебуває кримінальне провадження відносно ОСОБА_3 за обвинуваченим у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України

Захисник обвинуваченого подав заяву, в якому просить надати обвинуваченому можливість участі в розгляді справи в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням технічних засобів. Клопотання мотивоване тим, що обвинувачений перебуває в робочих відрядженнях за межами Закарпатської області, що ускладнює його прибуття на судове засідання у даній кримінальній справі.

Дослідивши заяву, суд дійшов таких висновків.

Відповідно до ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: 1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; 2) необхідності забезпечення безпеки осіб; 3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого; 4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; 5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.


Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження (ч. 2 ст. 336 КПК України).


Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення умов для оперативного розгляду справи, беручи до увагу неможливість обвинуваченим прибути в судове засідання в приміщенні суду, суд дійшов висновку, що відповідно до ст. 336 КПК України, слід провести судове засідання в режимі відеоконференції.


Керуючись ст.ст. 336, 372 КПК України, суд,-


П О С Т А Н О В И В :


Заяву захисника обвинуваченого задовольнити частково.


Cудове засідання, призначене на 10 год. 15 хв. 06 травня 2025 року, провести у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення підсистеми відеоконференцзв`язку (ВКЗ) (обвинувачений - ІНФОРМАЦІЯ_2 ).


Ухвалу для організації проведення судового засідання у режимі відеоконференції надіслати засудженому та його захиснику.


Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити учасників процесу.


Ухвала оскарженню не підлягає.




Суддя ОСОБА_1



  • Номер: 11-кп/4806/241/21
  • Опис: Крим.(контрольне) провадження щодо Пензяника Р.А.
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 308/1594/21
  • Суд: Закарпатський апеляційний суд
  • Суддя: Зарева Н. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.05.2021
  • Дата етапу: 28.05.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація