Справа № 2-1028/2008 рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 квітня 2008 року. Шевченківський районний місцевий суд м.Чернівці
в складі: головуючого судді - Дудакова С.Є.
при секретарі - Колосар О.І.
розглянувши у відкртому судовому засіданні в м.Чернівці справу за позовом ОСОБА_1 до Шевченківського ВДВС Чернівецького МУЮ, кредитної спілки «Хімзавод» та ОСОБА_2 по звільнення майна від опису та арешту, -
встановив:
позивачка звернулася до суду з даним позовом, в якому посилалася на те, що згідно судового наказу виданого 15 жовтня 2007 року Сторожинецьким райсудом Чернівецької області ОСОБА_2 повинна відшкодувати на користь КС «Хімзавод» 4112,27 грн. за неповернутий кредит. Вказувала, що ВДВС було описано та вилучене майно, яке належить їй та було в оренді у ОСОБА_2, а саме морозильна скриня марки «Угур» №15401030100071140048. Просила звільнити вказане майно від арешту.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала, пославшись на обставини, викладені в позовній заяві і просила позов задоволити, крім цього вказала, що при описі цього майна ОСОБА_2 не мала можливості надати копію договору оренди морозильної скрині.
Представники відповідачів - Шевченківського ВДВС Чернівецького МУЮ та КС «Хімзавод» в судовому засіданні позов визнали, погодившись з обставинами викладеними позивачкою.
Відповідачка ОСОБА_2 в судове засідання не з'явилася, хоча належним чином була повідомлена про час та місце розгляду справи.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши письмові докази по справі, суд вважає, що позов обгрунтований і підлягає до задоволення.
Відповідно до вимог ст.. 59 ЗУ «Про виконавче провадження» позивачка вправі звертатися з даним позовом до суду оскільки описане майно належить їй на праві власності і було здано боржник за виконавчим провадженням в оренду.
Вказані обставини стверджені копіями акту опису і арешту майна, договору оренди обладнання та акту прийому-передачі до цього договору.
Керуючись ст. 59 ЗУ «Про виконавче провадження», ст.ст. 10, 60, 212 ЦПК України суд, -
вирішив:
звільнити від арешту та виключити з акту опису й арешту майна від 15 січня 20008 року морозильну скриню марки «Угур» №15401030100071140048, яка належить ОСОБА_1.
Рішення суду набирає чинності після закінчкення строку на подання заяви про апеляційне оскарження або апеляційної скарги.
Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до палати цивільних справ апеляційного суду Чернівецької області через Шевченківський райсуд м.Чернівці.
СУДДЯ:
- Номер: 6/367/91/2016
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-1028/2008
- Суд: Ірпінський міський суд Київської області
- Суддя: Дудаков С.Є.
- Результати справи: відмовлено у відкритті провадження
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.06.2016
- Дата етапу: 19.10.2016
- Номер: 22-ц/780/4845/16
- Опис: ТОВ "Фінансова компанія "Довіра та Гарантія" про заміну сторони виконавчого провадження
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-1028/2008
- Суд: Апеляційний суд Київської області
- Суддя: Дудаков С.Є.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.07.2016
- Дата етапу: 19.10.2016
- Номер: 6/526/20/2021
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-1028/2008
- Суд: Гадяцький районний суд Полтавської області
- Суддя: Дудаков С.Є.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.04.2021
- Дата етапу: 02.06.2021