Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #2017451512


НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

с-ще Новомиколаївка

УХВАЛА

Іменем України

07 травня 2025 року ЄУ № 322/472/24 (Провадження № 1-кп/322/31/25)


Суддя Новомиколаївського районного суду Запорізької області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання свідка ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у кримінальному провадженні за обвинуваченням

ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Сільце Бережанського району Тернопільської області, який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,


у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.3 ст.286 КК України,


встановив:

06.05.2025 від свідка ОСОБА_2 надійшло клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 14.05.2025 об 11 год 00 хв, в режимі відеоконференції з Солом`янським районним судом міста Києва.

Вирішуючи питання про наявність підстав для задоволення клопотання, суд виходить з наступного.

Відповідно до норм ч.1 ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у тому числі при наявності достатніх підстав, визнаних судом.

Частиною 2 ст.336 КПК України передбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Відповідно до ч.4 ст.336 КПК України якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, знаходиться у приміщенні, розташованому на території, яка перебуває під юрисдикцією суду або на території міста, в якому розташований суд, судовий розпорядник або секретар судового засідання цього суду зобов`язаний вручити такій особі пам`ятку про її процесуальні права, перевірити її документи, що посвідчують особу, та перебувати поряд з нею до закінчення судового засідання.

З урахуванням того, що свідок проживає в м. Києві і не має можливості особисто прибути в судове засідання призначене на 14.05.2025 у Новомиколаївський районний суд Запорізької області, виникла необхідність для постановлення ухвали про проведення згаданого судового засідання в режимі відеоконференції з Солом`янським районним судом міста Києва.

Забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції необхідно доручити відповідальній особі вказаного суду.


Керуючись ст.ст.336, 369 – 372 КПК України, суд


ухвалив:

доручити відповідальній особі Солом`янського районного суду міста Києва забезпечити проведення судового засідання, яке відбудеться об 11:00 год 14.05.2025 в режимі відеоконференції за участю свідка ОСОБА_2 між Новомиколаївським районним судом Запорізької області та Солом`янським районним судом міста Києва.

Копію ухвали невідкладно направити Солом`янському районному суду міста Києва.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.



Суддя                                                                                                                       ОСОБА_1


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація