Справа 22- 5585 Суддя 1 інстанції Дмитриєв П.О.
Категорія 19 Доповідач Бугрим Л.М.
УХВАЛА
Іменем України
4 вересня 2006 року Апеляційний суд Донецької області у складі
Головуючого Бугрим Л.М.
Олейнікової Л.С. При секретарі Іванові В.М..
Розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Донецьку заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні апеляційного суду від 8 червня 2006 року постановленого по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювання України у м. Шахтарську про відшкодування моральної шкоди.
Заслухавши доповідь судді Бугрим Л.М.,перевіривши матеріали справи, апеляційний суд
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся з заявою про виправлення описки у рішенні апеляційного суду стосовно написання його призвища,імені та по батькові,вказуючи на те,що така описка допущена у вступній частині рішення.
ОСОБА_1 та інші учасники судового розгляду у судове засідання не з'явились, що не перешкоджає розглядові справи.
Апеляційний суд вважає можливим задовольнити заяву ОСОБА_1 та виправити описку у вступній частині рішення суду виходячи з наступного.
У відповідності з вимогами ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи , або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи аріфметичні помилки.
Із вступної частини рішення апеляційного суду убачається, що замість призвища ,ім"я та по батькові позивача вказано інше „ ОСОБА_2", що є комп"ютерною опискою, яку слід виправити та у вступній частині рішення замість" ОСОБА_2" вказати ОСОБА_1".
Враховуючи наведене та керуючись ст. 219 ЦПК України, апеляційний суд
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні апеляційного суду задовольнити.
Виправити описку у вступній частині рішення Апеляційного суду Донецької області від 8 червня 2006 року постановленого по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювання України у м. Шахтарську про відшкодування моральної шкоди вказавши у вступній частині рішення призвище, ім"я та по батькові ОСОБА_1 замість „ ОСОБА_2".
Ухвала суду набирає законної сили після її проголошення та може бути оскаржена до Верховного Суду України на протязі двох місяців з дня набрання нею чинності.
Головуючий
Судді: