1
Справа № 4-с-31/08
У Х В А Л А
18 квітня 2008 року м. Чернігів
Деснянський районний суд міста Чернігова у складі:
головуючого - судді Рахманкулової І.П.,
при секретарі - Піка Т.В.,
за участю заявника ОСОБА_1., представника суб»єкта оскарження ОСОБА_2., представника заінтересованої особи - Шило Т.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за скаргою ОСОБА_1на постанову державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Чернігівської області ОСОБА_2. про закінчення виконавчого провадження,-
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1. звернулася до суду зі скаргою на постанову державного виконавця відділу примусового виконання рішень державної виконавчої служби Чернігівської області ОСОБА_2. про закінчення виконавчого провадження.
Судом виявлено, що заявник оскаржує рішення державного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цивільно-процесуального кодексу 1963 року.
Відповідно до ст. 383 ЦПК України, учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до суду зі скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією чи бездіяльністю державного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їх права чи свободи.
Як встановлено судом, рішення, за яким видано виконавчий документ заявниці ухвалено відповідно до вимог ЦПК 1963 року, а тому провадження у справах щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності державної виконавчої служби повинно здійснюватися у порядку, передбаченому ст. 181 КАС України.
У відповідності до п. 1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Керуючись п. 1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України,
2
у х в а л и в:
Провадження у справі за скаргою ОСОБА_1на постанову державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Чернігівської області ОСОБА_2. про закінчення виконавчого провадження, закрити.
Роз'яснити заявнику право звернутися з позовом в порядку адміністративного судочинства.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Чернігівської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5 - денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя: