Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #2056757524


Справа № 178/761/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


       20 травня 2025 року Криничанський районний суд Дніпропетровської області у складі:

                    головуючої судді                                   Лісняк   В.В.,

                    за участі секретаря                                Коваль Л.І.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

                                                    ВСТАНОВИВ:

          Позивачка звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, мотивуючи тим, що 03 вересня 2011 року уклала шлюб з відповідачем. Від даного шлюбу мають двох неповнолітніх дітей, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 . Протягом останніх років відповідач не піклується про створення нормальних сімейних стосунків, виявляє неповагу, вчиняє сварки, що призвело до фактичного припинення шлюбних відносин з вини відповідача, продовжувати подружні відносини з відповідачем не бажає, тому просить шлюб між ними розірвати.

Позивачка ОСОБА_5 , згідно заяви, просить справу розглядати без її участі.

Відповідач  ОСОБА_2 , згідно заяви, просить розглянути справу без його присутності, позовні вимоги не визнає, на розірвання шлюбу не згодний, дружину кохає, має спільних малолітніх дітей, вважає, що діти повинні зростати в повноцінній родині, бажає зберегти сім`ю, прохає надати строк для примирення на термін 6 місяців.

Згідно із частиною першою статті 112 Сімейного кодексу України суд з`ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини з інвалідністю та інші обставини життя подружжя.

Статтею 111  Сімейного кодексу України визначено, що суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства.

Відповідно до частини сьомої ст. 240 ЦПК України у справі про розірвання шлюбу, суд може зупинити розгляд справи і призначити подружжю строк для примирення, який не може перевищувати шести місяців.

За таких обставин, оскільки відповідач заперечує проти розірвання шлюбу, має намір збереження сім`ї, прохає надати строк на примирення, суд вважає, що з метою збереження сім`ї,  в інтересах сторін по справі, є підстави для зупинення провадження у справі та надання строку для примирення.

У відповідності до п.4 ч.1 ст. 251 ЦПК України суд зобов`язаний зупинити провадження у справі у разі надання сторонам у справі про розірвання шлюбу строку для примирення.

На підставі викладеного, керуючись ст.111   СК України,   ч.7 ст.240, п.4 ч.1 ст. 251 ЦПК України суд,-

                                                У Х В А Л И В:

     Клопотання відповідача ОСОБА_2 про надання строку для примирення задовольнити.

Надати сторонам термін для примирення строком на 6 місяців.

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу зупинити до закінчення строку для примирення.

            Ухвала в частині зупинення провадження може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її проголошення. Ухвала в частині надання сторонам строку для примирення оскарженню не підлягає.        


Суддя: В. В. Лісняк




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація