Справа №4/2-1223/07
РІШЕННЯ
Іменем України
10 квітня 2007 року Вишгородський районний суд Київської області в складі:
судді Заріцького СМ. ,
при секретарі Смілянець І.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вишгороді цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
У березні 2007 року позивач звернувся до суду з вказаним позовом обґрунтовуючи його тим, що з червня 2001 року він перебуває у зареєстрованому шлюбі із відповідачкою. Від шлюбу мають дитину - сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1. Подружнє життя з відповідачкою не склалося через те, що в них різні характери, різні погляди на виховання дитини та ведення домашнього господарства.
Шлюбні стосунки припинені з серпня 2002 року, спільне господарство вони не ведуть.
Посилаючись на викладене позивач просить розірвати шлюб.
В судовому засіданні позивач підтримав позов.
Відповідачка проти позову не заперечує.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Судом встановлено, що з 30.06.2001 р. сторони по справі перебувають у зареєстрованому шлюбі. Подружнє життя сторін не склалося через несумісність їх характерів та поглядів на сімейне життя. Сторони тривалий час не підтримують подружніх стосунків і не введуть спільного господарства.
Статтею 110 СК України передбачено, що позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.
З наведеного вбачається, що подальше збереження сім'ї неможливо, шлюб носить формальний характер, тому може бути розірваний.
За таких обставин позов підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 110, 112 СК України, на підставі ст. ст. 60, 213, 215 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити. Шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2
зареєстрований 30 червня 2001 року відділом реєстрації актів цивільного стану Вишгородського районного управління юстиції Київської області, актовий запис № 70 - розірвати.
Витрати, пов'язані з отриманням свідоцтва про розірвання шлюбу в розмірі 17 грн. покласти на ОСОБА_1.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.