Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #2069126591

Справа№ 309/1194/25

Провадження № 1-кп/309/82/25


У Х В А Л А

про закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду

20 травня 2025 року м. Хуст


                      Хустський районний суд  Закарпатської області в складі

                                       

                                      головуючого судді                             ОСОБА_1

                                      секретаря судового засідання            ОСОБА_2           

                                      прокурора                                             ОСОБА_3    

                                      обвинуваченої                                     ОСОБА_4

                                      адвоката                                                ОСОБА_5

                                       потерпілої                                            ОСОБА_6

                                                                      

розглянувши у підготовчому судовому засіданні матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025071050000015 від 05.01.2025  р.  за обвинуваченням ОСОБА_4    у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 ч.2 Кримінального кодексу України


В С Т А Н О В И В:

До Хустського районного  суду Закарпатської області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12025071050000015 від 05.01.2025  р.  за обвинуваченням ОСОБА_4    у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 ч.2 Кримінального кодексу України.

У підготовчому судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 просив призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту, складеного у відповідності з вимогами чинного процесуального законодавства.   

В судовому засіданні обвинувачена ОСОБА_4 та її адвокат ОСОБА_5 заперечень щодо призначення судового розгляду на підставі обвинувального акта не висловили, клопотань не заявили.

В судовому засіданні потерпіла ОСОБА_6 не заперечила проти призначення справи до судового розгляду.

В судове засідання потерпілі ОСОБА_7 та ОСОБА_8 не з`явилися надіславши суду заяви про розгляд справи у їх відсутність.

В судове засідання потерпілі ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 та ОСОБА_12 не з`явилися про місце і час проведення підготовчого судового засідання належним чином були повідомлені, що стверджено відповідними доказами, які знаходяться в матеріалах справи.   

Суд заслухавши думку учасників процесу, вважає за можливе провести підготовче судове засідання у відсутність потерпілих, які не з`явилися в судове засідання. 

Заслухавши думку учасників процесу, суд приходить до наступних висновків.

Обвинувальний акт відносно ОСОБА_4 складений у відповідності з вимогами Кримінального процесуального кодексу України і поверненню прокурору не підлягає.

Провадження за обвинувальним актом підсудне цьому суду.

Підстав для закриття провадження чи його направлення прокурору для проведення досудового провадження немає.

Порушення вимог КПК України, які б унеможливлювали призначення провадження до судового розгляду, відсутні, відтак суд приходить до висновку про необхідність призначення провадження за обвинувальним актом відносно ОСОБА_4 до судового розгляду.

Зазначене судове засідання з урахуванням принципу гласності та відкритості судового провадження слід проводити відкрито, обмеження щодо цього, передбачені ч. 2 ст. 27 КПК України, відсутні.

Коло осіб, які беруть участь, у судовому розгляді - прокурор, обвинувачена, адвокат, потерпілі.

Клопотань про зміну, обрання чи скасування запобіжного заходу щодо обвинуваченої не надходило.

Крім того, судом встановлено необхідність складення досудової доповіді відносно обвинуваченої з наступних підстав.

Відповідно до ч. 5 ст. 314 КПК України у підготовчому судовому засіданні суд у випадках, передбачених цим Кодексом, за власною ініціативою або за клопотанням обвинуваченого, його захисника чи законного представника, чи за клопотанням прокурора і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини вирішує питання щодо складання досудової доповіді, про що постановляє ухвалу із зазначенням строку підготовки такої доповіді.

Відповідно до ч.1 ст. 314-1 КПК України з метою забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого, а також прийняття судового рішення про міру покарання представник уповноваженого органу з питань пробації складає досудову доповідь за ухвалою суду.

Відповідно до ч. 2 ст. 314-1 КПК України досудова доповідь складається щодо особи, обвинуваченої у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості, або тяжкого злочину, нижня межа санкції якого не перевищує п`яти років позбавлення волі. Досудова доповідь щодо неповнолітнього обвинуваченого віком від 14 до 18 років складається незалежно від тяжкості вчиненого злочину, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

А тому суд вважає за необхідне закінчити підготовку до судового розгляду та призначити судовий розгляд кримінального провадження і зобов`язати представника Хустського районного відділу № 2 філії ДУ « Центр пробації»  в Закарпатській області скласти досудову доповідь відносно обвинуваченої за ухвалою суду.


На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 314-316, 369 КПК України, суд, -


П О С Т А Н О В И В:


Призначити судовий розгляд за обвинувальним актом по кримінальному провадженню №12025071050000015 від 05.01.2025  р.  за обвинуваченням ОСОБА_4    у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 ч.2 Кримінального кодексу України у відкритому  судовому засіданні в залі суду Хустського районного суду на «28» травня 2025 року на «11» год.  00  хв.

Зобов`язати представника Хустського РВ № 2 філії ДУ « Центр пробації» в Закарпатській області скласти досудову доповідь в строк до 28 травня  2025 року відносно обвинуваченої ОСОБА_4   ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканки АДРЕСА_1 .

В судове засідання викликати прокурора, обвинуваченого, потерпілих ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 та ОСОБА_12 , та  адвоката ОСОБА_5 .

Ухвала оскарженню не підлягає .   


Суддя Хустського

районного суду: ОСОБА_1


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація