- відповідач: Будківський Олексій Олегович
- Представник позивача: Савчук Оксана Леонідівна
- позивач: Будківська Анастасія Анатоліївна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 149/1153/25
Провадження №2/149/598/25
УХВАЛА
"26" травня 2025 р. м. Хмільник
Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Гончарук-Аліфанова О. Ю., розглянувши заяву позивача представника ОСОБА_1 адвоката Савчук Оксани Леонідівни про повернення позовної заяви представника ОСОБА_1 адвоката Савчук Оксани Леонідівни до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину,
ВСТАНОВИЛА:
15 квітня 2025 року до Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області надійшла вказана позовна заява.
Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи від 23 травня 2025 року, вказана справа передана до провадження судді Гончарук-Аліфанової О. Ю.
26 травня 2025 року, до відкриття провадження у справі, адвокат Савчук Л. О. подала до суду заяву про повернення позовної заяви.
Згідно п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України заява повертається, якщо до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Відповідно до ч. 7 ст. 185 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Дослідивши заяву, матеріали позовної заяви, суддя вважає, що є підстави для повернення позовної заяви, а тому заява адвоката Савчук О. Л. підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 185, 260-261,353-355 ЦПК України, суддя
УХВАЛИЛА:
Заяву задоволити.
Повернути позовну заяву представника ОСОБА_1 адвоката Савчук Оксани Леонідівни до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину.
Роз`яснити позивачу, що після усунення умов, що були підставою для повернення позовної заяви, він має право звернутися до суду повторно.
Ухвала може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя:
- Номер: 2/149/598/25
- Опис: про стягнення аліментів на дружину
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 149/1153/25
- Суд: Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
- Суддя: Гончарук-Аліфанова О.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.04.2025
- Дата етапу: 15.04.2025
- Номер: 2/149/598/25
- Опис: про стягнення аліментів на дружину
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 149/1153/25
- Суд: Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
- Суддя: Гончарук-Аліфанова О.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.04.2025
- Дата етапу: 26.05.2025