Судове рішення #20724615

           

                                            Справа № 1715/66/12/11р.

П О С Т А Н О В А

Іменем України

20 січня  2012  року                                                                                                                                          м. Рівне

Рівненський міський суд Рівненської області

в складі

головуючої судді       - Ореховської К.Е.

при секретарі              -  Шкіндер І.М.

з участю прокурора   -  Піддубної Л.П.

розглянувши у відкритому судовому засідання в місті Рівне кримінальну справу по факту крадіжки майна гр.. ОСОБА_1   за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст. 185  КК України  ,    -    

В С Т А Н О В И В:

          В період з 14 по 15 вересня 1996 року невідомі особи, через балкон проникли в квартиру АДРЕСА_1  у м. рівне, яка належить ОСОБА_1 та викрали індивідуальні речі, заподіявши  матеріальний збиток  на суму  70млн. крб..

          23 вересня 1996 року  СВ Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області порушено кримінальну справу №1/1447-96, за фактом крадіжки індивідуального майна   за ознаками  злочину, передбаченого ч. 3 ст. 140 КК України (в редакції 1960 року ).

          Досудове слідство по даній кримінальній справі  зупинено на підставі п.3 ст. 206 КПК України.

18 грудня 2011 року досудове слідство по даній  кримінальній справі відновлене та перекваліфіковані дії особи, яка вчинила злочин, з ч.3 ст. ст.. 140 ( в редакції 1960 року) на ч.3 ст. 185 КК України..

В ході досудового слідства особу, яка вчинила вищевказаний злочин  не встановлено.

          Прокурор в судовому засіданні  підтримала постанову про закриття кримінальної справи у зв’язку із закінченням строку давності.

          Санкція ч.3 ст. 185  КК України передбачає  позбавлення волі строком до 6 років.

          Відповідно до ст..12 КК України даний злочин  відноситься до тяжких злочинів.

          Відповідно до ст..49 КК України, максимальний  строк давності притягнення до відповідальності у разі вчинення  тяжкого злочину  –10 років.

          Відповідно до п.5 ч.1 ст. 7-1 КПК України, провадження в кримінальній справі може бути закрито судом у зв’язку із закінченням  строків давності.  

          Відповідно до ч. 3 ст.11-1  КПК України, , якщо в ході дізнання та досудового слідства протягом строків, зазначених у ч.1 ст. 49 КК України, не встановлено особу, яка вчинила злочин, прокурор або слідчий за згодою прокурора направляє кримінальну справу  до суду для вирішення питання про її закриття за підставою, передбаченою частиною другою цієї статті.  

          Відповідно до ч.2 ст.49  КК України особа звільняється  від кримінальної відповідальності, якщо з часу вчинення минуло 15 років.

          Враховуючи, що в ході дізнання та досудового слідства не встановлено особу, яка вчинила злочин, з часу  вчинення злочину минуло 15 років, тому суд вважає, що кримінальна справа підлягає закриттю в зв’язку із закінченням строку давності.

          Керуючись ст.. ст.. 12, 49 КК України, ст.. 7, 11, 282 КПК України, суд

П О С Т А Н О В И В:

          Кримінальну справу № 1/1447-96  по факту  крадіжки  майна гр.. ОСОБА_1  за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст. 185  КК  закрити  із закінченням строків давності  притягнення до кримінальної відповідальності.

          Постанова  може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд протягом семи діб.

Суддя Рівненського міського суду                                                             К.Е. Ореховська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація