Судове рішення #2076252
Справа №2-675, 2007 p

Справа №2-675,  2007 p.

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

(ЗАОЧНЕ)

 

06 квітня 2007 року                                                                  м.  Апостолове

Апостолівський районний суд Дніпропетровської області у складі:

- головуючого - судді                 -           Пензева М. М. ,

при секретарі                              -          Десятниковій І.І.,

розглянувши у відкритому судовому засідання в залі суду № 4 цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивачка ОСОБА_1.  звернулася до суду з позовом про стятнення з відповідача аліментів на утримання неповнолітніх дітей.. Свої вимоги обфунтовувала тим,  що вони з відповідачем перебували у шлюбі. Від шлюбу мають двох дітей,  які після припинення сімейних стосунків проживають з позивачкою. Відповідач заперечень проти позову не надав,  у судове засідання не з'явився,  про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.

У судовому засіданні позивачка заявлені позовні вимоги підтримала,  просила позов задовольнити повністю - стягнути з відповідача аліменти на утримання дітей - сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1року народження,  сина ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2року народження у розмірі 1/3 частини від заробітку ( всіх видів доходу),  але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму встановленого для дитини певного віку,  щомісячно до досягнення повноліття.

Суд,  вислухавши позивачку,  дослідивши матеріали справи,  вважає,  що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

З 1989 року до 2006 року сторони перебували у шлюбі. Від шлюбу - ІНФОРМАЦІЯ_1року у них народилася дитина - син ОСОБА_3,  а ІНФОРМАЦІЯ_2 року - син - ОСОБА_4. Сторони припинили сімейні стосунки,  діти проживають з позивачкою.

Відповідно до  ст.  180 Сімейного кодексу України,  батьки повинні утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

На теперішній час син повноліття не досягли,  але відповідач обов'язку утримувати їх не виконує.

Частинами 1, 2  ст.  181 СК України встановлено,  шо способи виконання батьками обов'язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними.

Однак,  сторони домовленості про виконання обов'язку утримувати дитину не досягли,  відповідач у добровільному порядку ні матеріальної,  ні грошової допомоги на утримання дитини не надає.

Тому,  вимоги позивачки про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей з відповідача підлягають задоволенню.

Відповідно до  ст. . 200 Сімейного кодексу України,  суд визначає розмір аліментів на неповнолітню дитину у твердій грошовій сумі і (або) у частці від заробітку (доходу) платника аліментів.

На підставі  ст.  180,  ч.ч. 1,  2  ст.  181 Сімейного кодексу України,  та керуючись  ст.   ст. . 209,  212,  213, 214, 215,  226 ЦПК України,  суд-

 

ВИРІШИВ:

 

Позов ОСОБА_1задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_3року народження,  уродженця м.  Апостолове,  аліменти на утримання дітей - сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1року народження,  сина- ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження у розмірі 1/3 частини від заробітку (усіх видів доходу) але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму,  встановленого для дитини відповідного віку,  щомісячно починаючи з 23.03.2007 року до досягнення дітьми 18 років,  на користь матері - ОСОБА_1.

Стягнути з ОСОБА_2державне мито у сумі 51 грн. в дохід держави та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 7-50 грн. на користь ТУ ДСА в Дніпропетровській області.

Відповідно до  ст. . 367 ЦПК України,  рішення про стягнення аліментів допустити до негайного виконання в межах суми платежу за 1 місяць.

Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду Дніпропетровської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом Ю днів з моменту проголошення рішення та подання апеляційної скарги протягом 20 днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення може бути переглянуто судом. ,  шо його ухвалив за письмовою заявою відхювіддчаи,  поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація