- відповідач: Бродівська міська рада
- Представник позивача: Онищук Тарас Назарович
- позивач: Бручковська Василина Іванівна
- Третя особа: Міщук Степан Івановмч
- Третя особа: Мищук Ярослава Пилипівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 439/773/25
Провадження № 2/439/409/25
УХВАЛА
про витребування доказів
21 травня 2025 року м. Броди Львівської області
Бродівський районний суд Львівської області в складі головуючої судді Марків Т.А.,
за участю секретаря судового засідання Кашуби Л.О.,
у відкритому судовому засіданні в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Бродівської міської ради Львівської області, треті особи які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання права власності,
встановив:
Представником позивача подане до суду клопотання про витребування спадкової справи відносно майна ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Як встановлено ч. 1 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Указані докази мають безпосереднє значення для правильного вирішення справи, можливість їх самостійного подання позивачем, його представником відсутня, це є підставою для задоволення клопотання про витребування доказів.
Керуючись ст.ст. 84, 260 ЦПК України,
постановив:
Витребувати у приватного нотаріуса Золочівського районного нотаріального округу Львівської області Кваші Майї Петрівни належним чином завірену копію спадкової справи № 115 за 2024 рік, що заведена після смерті ОСОБА_4 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Вказані докази надати Бродівському районному суду в строк до 20 червня 2025 року включно.
Зобов`язати приватного нотаріуса Золочівського районного нотаріального округу Львівської області Квашу Майю Петрівну, в разі неможливості подати зазначені докази взагалі або у встановлений строк, повідомити про це Бродівський районний суд, із зазначенням причин, протягом п`яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Попередити приватного нотаріуса Золочівського районного нотаріального округу Львівської області Квашу Майю Петрівну, що за неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів,у тому числі із причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену закону, яка не звільняє їх від подання доказів.
Копію ухвали надіслати учасникам справи та до приватного нотаріуса Золочівського районного нотаріального округу Львівської області Квашу Майю Петрівну.
Ухвала набрала законної сили 21 травня 2025 року – з моменту її підписання суддею, оскарженню не підлягає.
Суддя Т.А. Марків
- Номер: 2/439/409/25
- Опис: про визнання права власності на майно в порядку спадкування за законом
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 439/773/25
- Суд: Бродівський районний суд Львівської області
- Суддя: Марків Т.А.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.04.2025
- Дата етапу: 24.04.2025
- Номер: 2/439/409/25
- Опис: про визнання права власності на майно в порядку спадкування за законом
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 439/773/25
- Суд: Бродівський районний суд Львівської області
- Суддя: Марків Т.А.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.04.2025
- Дата етапу: 05.05.2025