Справа № 1329/94/12
ПОСТАНОВА
іменем України
02.02.2012 року
Суддя Яворівського районного суду Львівської області Маліновська-Микич О.В., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника ВДАІ Яворівського РВ ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, за ч.1 ст.130 КУпАП,-
В С Т А Н О В И Л А:
03 січня 2012 року, біля 16 години 50 хвилин, ОСОБА_1 у селі Вороблячин Яворівського району, керував транспортним засобом марки ЕО-2126В з номерним знаком НОМЕР_1 у стані алкогольного сп’яніння, чим здійснив адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
Факт вчинення та вина даної особи в скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП стверджується протоколом про дане адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка порушила правила дорожнього руху.
На виклик суду особа, яка притягується до адміністративної відповідальності з’явилася і дала пояснення аналогічні викладеним у протоколі.
При обранні адміністративного стягнення, суддя враховує характер та обставини вчиненого правопорушення і вважає, що в даному випадку слід застосувати адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
Керуючись ст.ст.33, 130, 221, 279,280, 283, 284 КУпАП, суддя,-
П О С Т А Н О В И Л А:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді громадських робіт на строк 40 /сорок/ годин.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Львівської області через Яворівський районний суд Львівської області шляхом подачі апеляційної скарги або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
СУДДЯ: