Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #2093125639

Справа №464/3549/25

пр №  2-о/464/167/25

УХВАЛА


02 червня 2025 року суддя Сихівського районного суду м.Львова БЕСПАЛЬОК О.А., розглянувши клопотання представника заявника ОСОБА_1 – ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за заявою ОСОБА_1 , з участю заінтересованих осіб ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання особи безвісно відсутньою -

в с т а н о в и в :

В провадженні суду знаходиться вказана справа.

Від представника заявника ОСОБА_5 – ОСОБА_6 на адресу суду надійшло клопотання про проведення судового засідання, яке призначено на 10 годину 09 червня 2025 року в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, оскільки не має можливості прибути до місця проведення судового засідання.

Відповідно до ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Враховуючи те, що представник заявника ОСОБА_5 , з метою реалізації процесуальних прав останнього бажає брати участь у судовому засіданні та надавати пояснення по суті справи, а тому, з метою дотримання строків розгляду справи та усунення перешкод в її розгляді, пов`язаних із неможливістю прибуття сторін в судове засідання, суд вважає за необхідне задоволити клопотання представника заявника та проводити судові засідання у цивільні справі за заявою  ОСОБА_5 про визнання особи безвісно відсутньою в режимі відеоконференції.

Керуючись ст.ст.212, 260 ЦПК України, суд –

п о с т а н о в и в :

клопотання представника заявника ОСОБА_1 – ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за заявою ОСОБА_1 , з участю заінтересованих осіб  ОСОБА_3 ,  ОСОБА_4 про визнання особи безвісно відсутньою задоволити.

Судове засідання призначене на 10 годину 09 червня 2025 року та усі наступні судові засідання у справі за заявою ОСОБА_1 , з участю заінтересованих осіб  ОСОБА_3 ,  ОСОБА_4 про визнання особи безвісно відсутньою проводити в режимі відеоконференції, з участю представника заявника ОСОБА_1 – ОСОБА_2 .

Копію ухвали негайно надіслати особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.





СУДДЯ                                       Оксана БЕСПАЛЬОК





















































                                                               

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація