13.02.2012
Справа №212/1122/2012
(3/211/2477/12)
П О С Т А Н О В А
Іменем України
13 лютого 2012 року м. Вінниця
Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Олійник О.М., розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ м. Вінниці УМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає АДРЕСА_1, громадянина України, працюючого,
за ст.124 КУпАП,
в с т а н о в и в:
19.01.2012р. приблизно о 17.45 год. в м. Вінниці по вул. Максимовича,6, водій ОСОБА_1 керуючи автомобілем «ГАЗ 3110», д/н НОМЕР_1, виконуючи розворот допустив зіекнення з автомобілем »д/н НОМЕР_2 який рухався в попутному напрямку, внаслідок чого відбулось пошкодження транспортних засобів.
В судове засідання ОСОБА_1 не з’явився з невідомих суду причин, хоча про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином.
Суддя, на підставі ст.268 КУпАП, вважає можливим провести розгляд справи у його відсутність.
Винуватість ОСОБА_1 також доводиться протоколом про адміністративне правопорушення, схемою ДТП, поясненнями порушника.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи характер вчиненого порушення, особу порушника та ступінь його вини, матеріальний стан, суддя приходить до висновку, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП і повинен нести встановлену законом відповідальність.
Керуючись ст.ст. 33,280,283,294 КУпАП, суддя,
п о с т а н о в и в:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного порушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу, розміром 340 (триста сорок) грн. на користь держави.
Апеляційна скарга або протест прокурора на постанову суду подаються протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя