Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #2102106312

Справа № 289/2484/24

Номер провадження 2/289/287/25

У х в а л а


04.06.2025 м. Радомишль


Радомишльський районний суд Житомирської області у складі:

головуючого судді - Кириленка О.О.,

                        за участю секретаря судового засідання - Науменко І.В.,

розглянувши у підготовчому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Радомишльської міської ради Житомирського району Житомирської області, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно, -


ВСТАНОВИВ:


Позивач звернулася до суду з вищевказаним позовом.

У підготовче засідання сторони не з`явилися, про день, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, однак позивач в позовній заяві звернулася до суду із клопотанням про проведення розгляду справи без її участі.

Судом встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає. Підстав для відкладення підготовчого судового засідання так само немає.

Під час підготовчих дій з`ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у справі, визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює, з`ясовано обставини, на які посилається позивач, як на підставу своїх вимог.

Підготовчі дії по справі проведені повністю.

У зв`язку з викладеним, суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.

Керуючись ст.ст. 197, 198, 200, 260 ЦПК України, суд -


ПОСТАНОВИВ:


Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом  ОСОБА_1 до Радомишльської міської ради Житомирського району Житомирської області, ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно - та призначити справу до судового розгляду по суті в Радомишльському районному суді Житомирської області на 26.08.2025 о 14:00 год (зал судових засідань № 2).

Встановити наступний порядок з`ясування обставин та дослідження доказів: заслухати пояснення сторін, дослідити письмові докази.

В судове засідання викликати учасників процесу.


Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання суддею та окремому оскарженню не підлягає.


Суддя О. О. Кириленко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація