Судове рішення #2102156769

                                                                                                                                        Справа № 191/4290/24

Провадження № 6/191/139/25

У Х В А Л А

іменем України


05 червня 2025 року                                        м. Синельникове

       Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі головуючого – судді Порошиної О.О., за участю секретаря – Бугайової Б.Ю. розглянувши питання про виправлення описки у виконавчому листі Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 03 квітня 2025 року у цивільній справі №191/4290/24 за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -


ВСТАНОВИВ:


27 лютого 2025 року Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області ухвалено заочне рішення у справі №191/4290/24, яким частково задоволено позовну заяву.

До Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області надійшла заява від представника позивача Лепехи В.О. про виправлення описки виконавчому листі не вірно вказано строк пред`явлення виконавчого листа до виконання «02.03.2028 року», замість вірного «02.04.2028 року». Просили розгляд заяви про виправлення описки, здійснити без участі представника заявника.

Розглянувши заяву, судом встановлено, що у виконавчому листі не вірно вказано строк пред`явлення виконавчого листа до виконання «02.03.2028 року», замість вірного «02.04.2028 року».

Відповідно до ч. 1 ст. 432 ЦПК України, суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.

Оскільки вищезазначена описка не змінює зміст рішення, однак може впливати на виконання рішення суду, суд приходить до висновку, що вона підлягає виправленню.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 269, ч. 1 ст. 432 ЦПК України, суд, –


П О С Т А Н О В И В:

Заяву задовольнити.

Виправити описку, допущену у виконавчому листі, виданому 03 квітня 2025 року Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області по справі №191/4290/24, вірно зазначити строк пред`явлення виконавчого листа до: «02.04.2028 року».

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду.








Суддя                                         О. О. Порошина





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація