Судове рішення #210291
Справа № 22-7060/2006р

Справа № 22-7060/2006р.            Головуючий в 1 інстанції-Зайченко С.В.

Категорія -21                               Доповідач Троценко Л.І..

 

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 вересня 2006 р. Апеляційний суд Донецької області в складі:

Головуючого -Новосядлої В.М.

Суддів -Троценко Л.І.,Постоловой В.Г.. При секретарі-Миснянко М.П. Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Донецьку цивільну справу за апеляційною скаргою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Центрально-міському районі міста Горлівкана рішення Центрально-міського суду міста Горлівка Донецької області від 25 травня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Центрально-міському районі міста Горлівка Донецької області про відшкодування моральної шкоди,завданої пошкодженням здоров"я-

Заслухавши доповідь судді Троценко Л.І., вислухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали цивільної справи,апеляційний суд-

ВСТАНОВИВ

У квітні 2006 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Центрально-міському районі міста Горлівка Донецької області про стягнення моральної шкоди.

Позивач зазначав,що він з 1 липня 1972 року по 3 жовтня 2004 рік працював в вугільній промисловості на різних підприємствах машиністом електропотяга,прохідником.За час роботи він отримав у наслідок небезпечних та шкідливих умов праці професійне захворювання. За висновком МСЕК з і 8 квітня 2004 року йому вперше було встановлено 40% втрати професійної працездатності по хронічному бронхіту.З 20 липня 2005 року МСЕК встановлено 65% втрати професійної працездатності безстроково.З втратою професійної працездатності йому заподіяна моральна шкода,яку він просив суд стягнути з відповідача в розмірі 46000грв.

Рішенням Центрально-міського суду міста Горлівка Донецької області від 25 травня 2006 року з Фонду на користь ОСОБА_1 стягнута моральна-шкода в розмірі 25000грв.,1  грв.50 коп. витрати за інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи на користь Державного підприємства"Судовий інформаційний центр".

В апеляційній скарзі Фонд просить рішення суду скасувати,посилаючись на те,що воно не відповідає встановлени м обставинам,нормам матеріального та процесуального закону,просив Фонд постановити нове рішення,яким в задоволенні позову позивачу відмовити.

Апеляційний суд вважає,що апеляційна скарга задоволенню не підлягає з таких підстав.

Судом першої інстанції повно та всебічно з"ясовані усі обставини по справі,зібраним доказам дана належна правова оцінка,суд першої інстанції обгрунтовано дійшов до висновку про стягнення моральної шкоди на користь позивача.Рішення суду відповідає встановленим обставинам,нормам матеріального та процесуального закону ,розмір стягнут ої моральної шкоди відповідає засадам виваженості та справедливості,підс тави для скас ування рішення суду відсутні.

Наведені в апеляційній скарзі доводи не дають підстав для висновку про те,що неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального чи процесуального права призвело або могло призвести до неправильного вирішення справи.

Керуючись ст.ст.307-308,314,315 ЦПК України,апеляційний суд,-

УХВАЛИВ:

Рішення Центрально-міського районного суду міста Горлівка Донецької області від 25 травня 2006 року залишити без зміни,апеляційну скаргу відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Центрально-міському районі міста Горлівка Донецької області - відхилити.

Ухвала набирає законної сили з дня її проголошення і може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання законної сили ухвалою апеляційного суду.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація