ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
25 жовтня 2006 р. |
№ 43/83пн |
Вищий господарський суду України у складі колегії суддів:
Перепічая В.С.,
Вовка І.В.,
Гончарука П.А.,
розглянувши касаційну скаргу Закритого акціонерного товариства "Організація робітничого постачання" на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 23.08.2006 року у справі № 43/83 пн за позовом Закритого акціонерного товариства "Організація робітничого постачання" до Комунального підприємства "Бюро технічної інвентаризації", треті особи- Виконавчий комітет Краснолиманської міської ради, Суб'єкт підприємницької діяльності ОСОБА_1 , Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій області про визнання нелегітимним рішення реєстратора про відмову в реєстрації,
В С Т А Н О В И В:
Подана Закритим акціонерним товариством "Організація робітничого постачання" касаційна скарга не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України.
Згідно з ч. 4 ст. 111 ГПК України, якою встановлено форму і зміст касаційної скарги (подання), до скарги додаються зокрема докази сплати державного мита у встановленому порядку і розмірі.
Як вбачається з матеріалів касаційної скарги, докази сплати державного мита у встановленому розмірі відсутні.
Згідно підпункту “г” пункту 2 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” із апеляційних і касаційних скарг на рішення та постанови, а також заяв про перегляд їх за нововиявленими обставинами ставки державного мита встановлюються в таких розмірах: 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті у разі подання заяви, для розгляду спору в першій інстанції, а із спорів майнового характеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми.
Відповідно до п.2 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” (в редакції із змінами і доповненнями, внесеними Законом України від 25.03.2005 року №2505-ІV) ставки державного мита із заяв, що подаються до господарських судів встановлюються в таких розмірах: а) із заяв майнового характеру 1 відсоток ціни позову, але не менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і не більше 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; б) із позовних заяв немайнового характеру -5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Як вбачається з матеріалів справи, позивач оспорює судове рішення, предметом якого є вимоги про визнання нелегітимним рішення реєстратора про відмову в реєстрації.
Отже, касаційна скарга на судове рішення у даній справі повинна бути оплачена державним митом у розмірі 42,50 грн., а позивачем сплачено згідно квитанції №21 від 19.09.2006 року лише 21,25 грн. Тому зазначена квитанція не може бути доказом сплати державного мита у встановленому розмірі.
Таким чином, позивачем до скарги не додано документів, що підтверджують сплату державного мита у встановленому розмірі.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 1113 ГПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо до скарги не додано документів, що підтверджують сплату державного мита у встановленому порядку і розмірі.
За таких обставин, касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду та підлягає поверненню.
Керуючись п. 4 ч.1 ст.1113 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
Касаційну скаргу Закритого акціонерного товариства "Організація робітничого постачання" на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 23.08.2006 року повернути без розгляду.
Судді В.Перепічай
І. Вовк
П.Гончарук