Судове рішення #211123
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

 

ВИЩИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  УКРАЇНИ

 

           УХВАЛА         

       

25 жовтня 2006 р.                                                                                  

№ 43/83пн 

Вищий господарський суду України у складі колегії суддів:

 

                                          Перепічая В.С.,

                                                    Вовка І.В.,

                                           Гончарука П.А.,

 

розглянувши касаційну скаргу  Закритого акціонерного товариства "Організація робітничого постачання"  на постанову Донецького апеляційного господарського суду   від 23.08.2006 року у справі № 43/83 пн за позовом Закритого акціонерного товариства "Організація робітничого постачання"  до Комунального  підприємства "Бюро технічної  інвентаризації", треті особи- Виконавчий  комітет Краснолиманської  міської ради, Суб'єкт  підприємницької  діяльності ОСОБА_1 , Регіональне  відділення Фонду  державного майна України по  Донецькій області   про визнання  нелегітимним  рішення  реєстратора  про відмову в  реєстрації,

         

В С Т А Н О В И В:

 

Подана Закритим акціонерним товариством  "Організація робітничого постачання"  касаційна  скарга  не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України.

Згідно з ч. 4 ст. 111 ГПК України, якою встановлено форму і зміст касаційної скарги (подання), до скарги додаються зокрема докази сплати державного мита у встановленому порядку і розмірі.

Як вбачається з матеріалів  касаційної скарги, докази сплати державного мита у встановленому розмірі відсутні.

         Згідно підпункту “г” пункту 2 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” із апеляційних і касаційних скарг на рішення та постанови, а також заяв про перегляд їх за нововиявленими обставинами ставки державного мита встановлюються в таких розмірах: 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті у разі подання заяви, для розгляду спору в першій інстанції, а із спорів майнового характеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми.

Відповідно до п.2 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” (в редакції із змінами і доповненнями, внесеними Законом України  від 25.03.2005 року №2505-ІV) ставки  державного мита із заяв, що подаються до господарських судів встановлюються в таких розмірах:    а) із заяв майнового характеру 1 відсоток ціни позову,  але не менше 6  неоподатковуваних мінімумів  доходів громадян і не більше  1500 неоподатковуваних   мінімумів доходів громадян; б) із позовних заяв немайнового характеру -5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як вбачається з матеріалів справи, позивач оспорює судове рішення, предметом якого є вимоги про визнання  нелегітимним  рішення  реєстратора  про відмову в  реєстрації.

Отже, касаційна скарга на судове рішення у даній справі повинна бути оплачена   державним митом у розмірі 42,50 грн., а позивачем сплачено згідно  квитанції №21  від  19.09.2006 року  лише 21,25 грн. Тому   зазначена квитанція не може бути доказом сплати державного мита у встановленому  розмірі.

Таким чином, позивачем до скарги не додано документів, що підтверджують сплату державного мита у встановленому розмірі.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 1113 ГПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо до скарги не додано документів, що підтверджують сплату державного мита у встановленому порядку і розмірі.

За таких обставин, касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду та  підлягає поверненню.

Керуючись п. 4 ч.1 ст.1113 Господарського процесуального кодексу України,  суд

У Х В А Л И В:

 

Касаційну  скаргу Закритого акціонерного товариства "Організація робітничого постачання"  на постанову Донецького апеляційного господарського суду   від 23.08.2006 року повернути без розгляду.

 

 

Судді                                                                                       В.Перепічай

 

                                                                                              І. Вовк                                                  

 

                                                                                                         П.Гончарук

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація