Судове рішення #2117281
Справа №2-1462/07

Справа №2-1462/07

 

РІШЕННЯ

 іменем України

 

14 вересня    2007 року Ленінський районний суд м.  Полтави в складі

головуючого судді     Крючко Н.І.,

при секретарі         Заліпі Н.Ю.,

розглянувши на попередньому розгляді у відкритому судовому засіданні в м.  Полтаві цивільну справу за позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,  -

 

ВСТАНОВИВ:

 

У   вересні 2007 року позивач ОСОБА_1 .3вернувся з позовом доОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

У судовому засіданні позивач свої позовні вимоги підтримав. Відповідачка проти позовних вимог не заперечувала. Суд,  вислухавши   сторони,      дослідивши матеріали справи,  вважає позов таким,  що підлягає до задоволення за наступних обставин.

Судом  встановлено,   що     21   листопада     1998  року                      сторони

зареєстрували шлюб у відділі РАЦС виконкому Полтавської міської ради. Від шлюбу мають неповнолітніх дітей - ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1народження та ОСОБА_4  ІНФОРМАЦІЯ_2 народження.

Як пояснив в судовому засіданні позивач,  вони з відповідачкою не підтримують шлюбно-сімейних стосунків,  їхнє спільне сімейне життя не склалося через не сумісництво характерів,  спільного господарства не ведуть,  втратили один до одного почуття любові та поваги,  проживають окремо,  а тому позивач наполягає на розірванні шлюбу.

Відповідачка проти розірвання шлюбу не заперечує. За таких обставин шлюб необхідно розірвати. Майнового спору не заявлено. Дітей залишити проживати з відповідачкою.

На підставі викладеного,  керуючись  ст.   ст.  10,  60,  61,  213-215 ЦПК України,   ст. 112 Сімейного кодексу України /в редакції 2003 року/,  суд -

 

ВИРІШИВ:

 

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2про розірвання шлюбу - задовольнити.

Шлюб зареєстрований 21 листопада 1998 року у відділі РАЦС виконкому Полтавської міської ради між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження та ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_2 народження ,  актовий запис НОМЕР_1 - розірвати.

 

Неповнолітніх дітей - ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1народження та ОСОБА_4  ІНФОРМАЦІЯ_2 народження - залишити проживати з матір"ю.

При розірванні шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_1 8 грн. 50 коп. держмита на користь держави, ОСОБА_2  від сплати держмита - звільнити.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подана до апеляційного суду Полтавської області через Ленінський районний суд м.  Полтави протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація