Судове рішення #2122834

Справа № 2-279 2007 p.

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

23 серпня 2007 року               Заліщицький районний суд Тернопільської області

в складі головуючого             Дудяка С. В.

при секретарі                           Богдану В.М.

з участю позивача                   ОСОБА_1

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Заліщики справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

 

ВСТАНОВИВ:

 

В позовній заяві позивач просить розірвати шлюб,  який укладений між ним та відповідачкою ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 року в с.АДРЕСА_1 актовий запис № 33,  покликаючись на те,  що вони спільно не проживають чотири роки і їхній шлюб носить формальний характер.

Від спільного шлюбу в сторін є син,  який на даний час повнолітній.

Відповідачка в судове засідання не з'явилася,  хоча про час і місце розгляду справи повідомлена належним чином і не повідомила про причини неявки.

А тому,  суд вважає,  що справу слід розглянути заочно без участі відповідачки і позов задоволити,  так як на розірванні шлюбу настоює позивач,  сторони спільно не проживають чотири роки і їхній шлюб носить формальний характер.

Суд також вважає,  що при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС з позивача слід стягнути в дохід держави один неоподатковуваний мінімум доходів громадян,  а відповідачку від сплати звільнити.

Керуючись  ст. ст.10,  11,  209,  212,  214,  224,  225,  228    ЦПК,   ст. ст.110-112 Сімейного Кодексу України,  суд

 

вирішив:

 

Позов задоволити. Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2,  який зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року в с.АДРЕСА_1,  актовий запис № 33.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави один неоподатковуваний мінімум доходів громадян,  а ОСОБА_2 від сплати звільнити.

 

2

Рішення може бути переглянуто за заявою відповідачки,  яка може бути подана протягом 10 днів з дня отримання копії рішення.

На рішення може бути подано апеляцію шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення,  яка подається апеляційному суду Тернопільської області через Заліщицький районний суд протягом 10 днів з дня проголошення рішення,  та апеляційної скарги,  яка подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження в апеляційний суд Тернопільської області через Заліщицький районний суд.

  • Номер: 2-зз/522/165/15
  • Опис:
  • Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
  • Номер справи: 2-279/07
  • Суд: Приморський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Дудяк С.В.
  • Результати справи: скасування заходів забезпечення позову, доказів
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.08.2015
  • Дата етапу: 05.11.2015
  • Номер: 2-р/522/96/15
  • Опис:
  • Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
  • Номер справи: 2-279/07
  • Суд: Приморський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Дудяк С.В.
  • Результати справи: відмовлено в задоволенні заяви (клопотання)
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.08.2015
  • Дата етапу: 27.11.2015
  • Номер: 6/505/116/2018
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-279/07
  • Суд: Котовський міськрайонний суд Одеської області
  • Суддя: Дудяк С.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.11.2018
  • Дата етапу: 28.11.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація