Судове рішення #2123536
Справа №2-1750/2007року

Справа №2-1750/2007року                                                                                                         

 

УХВАЛА

 про повернення заяви у зв'язку з невиконанням ухвали про залишення заяви без руху

 

22 серпня 2007 року                   Суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської

області Панікар Р.Ф.,  розглянувши позовну заяву ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,  -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Ухвалою судді від 6 серпня 2007 року позовна заява залишена без руху в зв'язку з тим,  що вона подана з порушенням вимог  ст.  119 ЦПК України,  а саме : позовна заява повинна бути підписана позивачем або його представником,  а позовна заява подана ОСОБА_1.,  але підписана ОСОБА_2.,  тобто відповідачкою по справі,  підпис позивача відсутній ; також позовна заява не відповідає і іншим вимогам,  встановленим законом,  а саме позовна заява про розірвання шлюбу повинна містити відомості про наявність неповнолітніх дітей,  їх прізвище,  ім'я та по батькові,  при кому з батьків вони знаходяться,  пропозиції щодо участі подружжя в утриманні і вихованні дітей після розірвання шлюбу. Відсутні зазначення причин розпаду сім'ї. Зазначене перешкоджає розгляду справи.

Для усунення цих недоліків судом був установлений строк до 21 серпня 2007 року,  які ОСОБА_1. не виконані.

Керуючись  ст.  121 ЦПК України , -

 

УХВАЛИВ:

 

Позовну заяву ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу визнати неподаною та повернути позивачеві.

Роз'яснити ОСОБА_1,  що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду ,  якщо перестануть існувати обставини,  що стали підставою для повернення позовної заяви.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Лозівський міськрайонний суд Харківської області шляхом подачі в 5-й денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги,  з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч 4  ст.  295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація