Судове рішення #21472760

П О С Т А Н О В А


                                                                                                               Справа №  1607/572/2012

Номер провадження 3/1607/219/2012

  15.03.2012  року                                                                                місто Зіньків

  Суддя   Зіньківського   районного   суду Полтавської області Дем’янченко С.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Зіньківського РВ УМВС України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності  за ч.14ст. 184  КУпАП

                                                     ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 року

                                                      народження, жительки АДРЕСА_1

                                                     не працюючої,індивідуальний ідентифікаційний номер                                               

                                                     суду не відомий, до адміністративної відповідальності                        

                                                     раніше  притягувалася

                                                              25.03.2011 року за ч.1 ст.184 КУпАП- попередження,-

в с т а н о в и в :

       28.02.2012 року о 08 годині 00 хвилин ОСОБА_1 ухилилася від належного виконання своїх батьківських обов’язків ,щодо виховання неповнолітнього сина ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, який в Лютенсько Будищанській школі Зіньківського району Полтавської області здійснив крадіжку лиж.

         Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.4 ст.184 КУпАП.

     В  судовому   засіданні  ОСОБА_1  свою  вину  в  скоєнні  правопорушення  визнала і суду пояснила, що   дійсно  ухилялася від належного виконання своїх батьківських обов’язків, щодо виховання неповнолітнього сина ОСОБА_2

      Крім  визнання  вини правопорушником, її вина підтверджується  протоколом  про адміністративне правопорушення (а.с.1-2),довідкою дирекції Лютенсько Будищанської школи (а.с.3), поясненнями ОСОБА_3,ОСОБА_4, ОСОБА_5,ОСОБА_2  (а. с. 4-7).

   Обираючи  вид стягнення,  суддя  визнає обставиною, що пом’якшує відповідальність визнання вини,  щире розкаяння винної, обставин, що  обтяжують відповідальність правопорушника суддя не вбачає.

   Враховуючи  викладене, вважаю за необхідне  застосувати відносно ОСОБА_1 стягнення  у  виді  штрафу.    

       Керуючись ч.4 ст.184, 289, 294 КУпАП, -

п о с т а н о в и в:   

     Визнати ОСОБА_1 винною в скоєнні правопорушення передбаченого ч.4 ст.184 КУпАП та накласти  стягнення у виді штрафу в сумі 175  (сто сімдесят п’ять) грн. на користь держави.

Апеляційну скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може     бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Полтавської області через Зіньківський районний суд.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

                 Суддя –


Суддя:С. М. Дем'янченко


       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація