Судове рішення #21501580

       

Справа №  4-1142/12

П О С Т А Н О В А

про відкриття відкриття

16 березня 2012 року суддя  Печерського районного суду м.Києва    Отрош  І.  О.,    розглянувши матеріали скарги ОСОБА_1 на постанову заступника Генерального прокурора України Войцишена В.Д. від 21.02.2012 про порушення кримінальної справи стосовно судді Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області ОСОБА_1 за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 375, ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України , -

 

В С Т А Н О В И В:

     16.03.2012 вказана скарга надійшла до суду.

Дана скарга підсудна Печерському районному суду м. Києва.

Підстави для відмови у відкритті провадження з розгляду скарги відсутні.

Вважаю необхідним встановити строк подання до суду матеріалів, на підставі яких було прийнято рішення про порушення кримінальної справи.

Зупинення слідчих дій в справі на час розгляду справи вважаю недоцільним.

Керуючись ст. 236-8 КПК України, -

      

П О С Т А Н О В И В:

Відкрити провадження з розгляду скарги ОСОБА_1 на постанову заступника Генерального прокурора України Войцишена В.Д. від 21.02.2012 про порушення кримінальної справи стосовно судді Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області ОСОБА_1 за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 375, ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України.

Визнати недоцільним зупинення слідчих дій у справі на час розгляду скарги.

Копію даної постанови направити заявнику, до Генеральної прокуратури України, та до прокуратури Івано-Франківської області.

Копію скарги направити до Генеральної прокуратури України.

Зобов’язати прокуратуру Івано-Франківської області в строк до 21.03.2012 включно подати до суду матеріали, на підставі яких було прийнято рішення про порушення кримінальної справи, в оригіналі .

Розгляд скарги призначити в приміщенні Печерського районного суду м. Києва на 08:00 годину 21 березня 2012 року.


Суддя   І. О. Отрош


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація